Zpět na » Premier League » Gabriel Jesus: Během Agüerovy absence musím dát co nejvíce gólů

Premier League - Gabriel Jesus: Během Agüerovy absence musím dát co nejvíce gólů

Gabriel Jesus: Během Agüerovy absence musím dát co nejvíce gólů © skysports.com, fotbalportal.cz - Gabriel Jesus

1

Líbilo se

04.12. - Manchester City včera zvládl duel v rámci 15. kola Premier League na půdě Burnley. Podařilo se mu zvítězit 1:4. Dva přesné zásahy zaznamenal Gabriel Jesus. To právě na něm teď leží největší tíha. Čekají se od něj branky a on musí zastoupit zraněného Sergia Agüera. Argentinský šutér naposledy nastoupil proti Chelsea. Od té doby laboruje se svalovým zraněním.

Není jisté, jak dlouho ještě bude mimo hru. Každopádně je jasné, že se nestihne dát dohromady do blížícího se velkého manchesterského derby proti United. I v něm proto bude Pep Guardiola sázet na Gabriela Jesuse.

Na mladého brazilského útočníka se mohl spolehnout v úterý v utkání proti Burnley. Dvakrát skóroval a patřil k nejlepším na hřišti. V lize skóroval poprvé od 19. října. Byly to jeho zásahy číslo 4 a 5. Gabriel Jesus si moc dobře uvědomuje, že musí pálit přesně častěji, hlavně teď, když je Sergio Agüero mimo hru.

„Znám své kvality. Vím, že umím dávat góly. Musím skórovat, když hraju. Sergio dává góly v každém zápase. To je můj cíl, má ambice. Chci hrát a pokaždé dát gól.“

„Liverpool má nyní o osm bodů více než my. Musíme hrát každý zápas jako finále a musíme ho vyhrát.“

Liverpool má k dobru dnešní Merseyside derby proti Evertonu. Může tak Manchesteru City znovu odskočit na 11 bodů.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články