Zpět na » Premier League » Memphis Depay přišel do Manchesteru United až příliš mladý, myslí si Ronald Koeman

Premier League - Memphis Depay přišel do Manchesteru United až příliš mladý, myslí si Ronald Koeman

Memphis Depay přišel do Manchesteru United až příliš mladý, myslí si Ronald Koeman © skysports.com, fotbalportal.cz - Memphis Depay v dresu United

4

Líbilo se

16.11. - Přicházel s pověstí obrovského talentu a s velkým očekáváním, že se z něj jednou stane na dlouhá léta tahoun Manchesteru United. Bylo mu jednadvacet let, když si jej jeho krajan Louis van Gaal přivedl na Old Trafford z PSV Eindhoven. Jenomže Memphis Depay se neprosadil a po necelých dvou letech odešel do francouzského Lyonu.

Ve Francii pookřál a náramně se mu daří. Během 99 zápasů dosud vstřelil 41 gólů a patří k hlavním postavám. Do Lyonu přišel Memphis Depay v lednu roku 2017 z Manchesteru United.

Ve slavném anglickém klubu vydržel jen rok a půl. Posbíral jen 33 startů a mezi střelce se zapsal pouze dvakrát. Tohle angažmá mu vůbec nevyšlo. Ovšem teď se dokonce mluví o tom, že by se k Red Devils mohl vrátit. Zájem má mít i Tottenham.

Ronald Koeman, který vede Memphise Depaye v nizozemské reprezentaci, před důležitým kvalifikačním duelem proti Severnímu Irsku, uvedl, že tento hráč přišel do Manchesteru United až příliš mladý. Teď by mohl být připraven.

„Myslím si, že Memphis je špičkový hráč. Podle mě přišel do Manchesteru United tenkrát až příliš mladý.“

„Nyní je zkušenější. Prokazuje to v každém zápase za národní tým. Jsem moc rád, že takového hráče mám ve svém mužstvu.“

Memphis Depay momentálně laboruje s poraněným stehnem a není vůbec jisté, zda bude moci proti Severnímu Irsku v dresu Oranjes nastoupit.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články