Zpět na » Premier League » Maurizio Sarri se zaměřil na svůj bývalý tým. Do Juventusu chce přivést dva hráče Chelsea

Premier League - Maurizio Sarri se zaměřil na svůj bývalý tým. Do Juventusu chce přivést dva hráče Chelsea

Maurizio Sarri se zaměřil na svůj bývalý tým. Do Juventusu chce přivést dva hráče Chelsea © express.co.uk - Maurizio Sarri

2

Líbilo se

14.10. - Trenér Juventusu Maurizio Sarri údajně dostal zálusk hned na dva hráče svého bývalého týmu Chelsea. Sarri převzal v létě Juventus po odchodu Massimiliana Allegriho a s týmem vyhrál šest ze svých prvních sedmi utkání, stále však není spokojen s obranou svého nového týmu.

Podle zpráv z Itálie Sarri navzdory vydařenému vstupu do nové sezóny na lavičce Juventusu hledá způsoby, jak posílit svůj tým a zaměřuje se přitom především na obranu, kterou v současnosti sužují zdravotní problémy důležitých hráčů.

Střední obránce Giorgio Chiellini bude mimo hru pravděpodobně až do března a několik týdnů budou Sarrimu chybět také beci Danilo a Mattia De Sciglio.

Sarri by proto rád posílil tým po otevření lednového přestupového okna a vyhlédl si hned dva hráče ve svém bývalém týmu Chelsea, kterými jsou levý obránce Emerson a defenzivní záložník N´Golo Kanté.

Nicméně jejich příchod příliš reálně nevypadá, Kanté je totiž v Chelsea považován za nenahraditelného a je klíčovou součástí týmu Franka Lamparda.

Stejně tak důležitým hráčem je pro Chelsea momentálně i obránce Emerson, který pod Lampardem vytlačil ze sestavy Marcose Alonsa a za Blues podává v nové sezóně velice dobré výkony.

Londýnský velkoklub je přitom údajně natolik potěšen jeho výkony, že se italskému reprezentantovi s brazilskými kořeny chystá nabídnout vylepšenou smlouvu, díky které ho na Stamford Bridge udrží minimálně do roku 2024.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Nejnovější články