Zpět na » Premier League » Na hřišti nemohu být všude, brání se kritice Zaha

Premier League - Na hřišti nemohu být všude, brání se kritice Zaha

Na hřišti nemohu být všude, brání se kritice Zaha © The Sun - Wilfried Zaha

1

Líbilo se

22.09. - Jeden z nejlepších fotbalistů v Premier League Wilfried Zaha si neprochází zrovna ideálním obdobím. Přes léto mu nevyšel vysoce očekávaný přestup na věhlasnější adresu, výkonnostně letos zůstává za očekáváním. Sám o sobě však pochybnosti rozhodně nemá, o lepší týmové výkony se podle něj musí zasadit také zbytek mužstva.

Crystal Palace nezačalo nový ročník úplně špatně. Po sobě jdoucí vítězství s Manchesterem United a Aston Villou ke konci září ukázaly progres. Co ale londýnský mančaft vrátilo nohama na zem, byla domácí prohra 4:0 s Tottenhamem.

Obvyklému tahounovi Zahovi se navíc stále nedaří navázat na loňskou excelentní formu. Autor celkem deseti branek z minulého ročníku zatím stále čeká na první zápis mezi střelce či asistenty.

Odvádím na trávníku spoustu práce, nemohu však hrát na každé pozici, brání se reprezentant Pobřeží Slonoviny v rozhovoru pro fanouškovský web. „Vždy hraji na sto procent, každý z jedenácti hráčů ale má své úlohy.

Přes léto se stalo, co se stalo. Někteří nedostáli svých slibů, vyjádřil se k událostem na přestupovém trhu. „Šťastným mě to pochopitelně neudělalo. Stále však nosím dres Crystal Palace, který budu hájit, jak nejlépe umím.

Lásku k mateřskému klubu evidentně neztratil: „Naši fanoušci se o spokojenost svých hráčů zajímají. Nikdy to tady nepřestanu mít rád.” V průběhů měsíců července a srpna přitom údajně podal žádost o transfer pryč ze Selhurst Parku.

K jeho přistupu v trénincích i zápasech nemám výhrady. Zklamání z uplynulých týdnů už kompletně překonal,” nešetřil slovy chvály kouč Orlů Roy Hodgson. „Smířil se s tím, že musí makat pro své současné spoluhráče a trenérský štáb. Očekával bych od něj ale také nějakou tu branku, to musím přiznat.

Již tuto neděli se od patnácti hodin Crystal Palace znovu představí před vlastními fandy. Do hlavního města zavítá nebezpečný Wolverhampton Wanderers, pro Zahu perfektní příležitost k vlastnímu zadostiučinění.

Vojt?ch Olšr / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články