Zpět na » Premier League » Dalot podstupuje léčbu kyčle u expertů až v daleké Číně

Premier League - Dalot podstupuje léčbu kyčle u expertů až v daleké Číně

Dalot podstupuje léčbu kyčle u expertů až v daleké Číně © Bleacher Report - Diogo Dalot

1

Líbilo se

11.09. - Manchester United se teď nějakou chvilku musel obejít bez svého pravého obránce Dioga Dalota. Ten se dočasně připojil k jinému celku, nikoliv však formou hostování či něčeho podobného. V klubu Šanghaj SIPG se o jeho brzký návrat na anglické trávníky stará jeden z nejlepších lékářských týmů na světě.

Portugalská naděje si přivodila potíže v kyčelní oblasti již v předsezónní přípravě. Od té doby se v tomto ročníku na hřiště ještě nepodívala. Zástupci mančaftu z Old Trafford se navíc v posledních dnech odhodlali k zajímavému tahu. Po vzájemné dohodě poslali Dalota rehabilitovat do čínské metropole.

O fotbalisty tamního účastníka Chinese Super League Šanghaj SIPG totiž pečuje vyhlášený specialista přes sportovní zranění Eduardo Santos. Brazilec si své renomé vybudoval zejména ve Francii. V roce 2015 tam výraznou měrou pomohl tehdejšímu stoperovi PSG Davidu Luizovi s přetrženým zadním stehenním svalem.

Dalot přicestoval na Dálný východ ke konci srpna. Pod dohledem odborníků teď v Šanghaji tráví poslední dny svého dvoutýdenního pobytu. Kouč Red Devils Ole Gunnar Solskjaer prozradil, že by se mu odchovanec Porta měl vrátit již po právě probíhající reprezentační přestávce.

Člen mládežnických výběrů Portugalska přišel na Ostrovy v červnu 2018 ještě za dob trenérského působení Josého Mourinha. Ve dvaceti letech si zatím připsal za první tým United 23 startů, přes léto mu však na kraji defenzívy přibyla výrazná konkurence v osobě dalšího mladíka Wan-Bissaky.

Vojt?ch Olšr / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články