Zpět na » Premier League » Pépé vynechal reprezentační sraz. V pauze chce zapracovat na fyzičce

Pépé vynechal reprezentační sraz. V pauze chce zapracovat na fyzičce

Pépé vynechal reprezentační sraz. V pauze chce zapracovat na fyzičce © Sky Sports - Nicolas Pépé

0

Líbilo se

09.09. - Útočník Arsenalu Nicolas Pépé se rozhodl oželet přátelské zápasy národního výběru Pobřeží Slonoviny proti Beninu a Tunisku. Pozvánku sice obdržel, rekordní akvizice Gunners ale na poslední chvíli upřednostnila přípravu v londýnském tréninkovém centru Colney.

Francouzského rodáka dle všeho netrápí žádné zdravotní potíže, před nadcházejícími duely náročné Premier League se však nakonec rozhodl připojit zpět k týmu. Do Anglie se vrátil již po pár dnech s národním mančaftem. Došlo k tomu po vzájemné dohodě klubu a federace západoafrické země.

Bývalý fotbalista Lille posílil Arsenal toto léto za částku 72 milionů liber. Stalo se tak ale až po Poháru afrických národů, kde Pobřeží Slonoviny skončilo ve čtvrtfinále.

Svůj debut si na Ostrovech odbyl hned v prvním kole tamní nejvyšší soutěže, z lavičky ovšem zasáhl do utkání s Newcastlem jen na posledních pár minut. Při prohře s Liverpoolem 3:1 a remíze s Tottenhamem 2:2 už jedenáctinásobný reprezentant nechyběl v základních sestavách kouče Unaie Emeryho.

Nová naděje fanoušků z červené části britského hlavního města však stále čeká na první gólový zápis. Příští příležitost k nápravě dostane Pépé již tuto neděli na trávníku Watfordu. Střetnutí je naplánováno na 17:30.

Vojtech Olšr / skysports.com, fotbalportal.cz

Noviny
Nejnovější články