Zpět na » Premier League » Zájem Manchesteru United o Paula Dybalu skončil

Premier League - Zájem Manchesteru United o Paula Dybalu skončil

Zájem Manchesteru United o Paula Dybalu skončil © skysports.com, fotbalportal.cz - Paulo Dybala

4

Líbilo se

05.08. - Podle zdrojů stanice Sky Sports se Manchester United už nebude dále pokoušet získat Paula Dybalu z Juventusu. Padla i možnost výměny za Romelua Lukakua. Hlavním důvodem ukončení jednání mají být příliš vysoké hráčovy požadavky ohledně výše mzdy. Argentinský reprezentant tak na Old Trafford během tohoto léta jistě nedorazí.

Ještě před tím, než se začalo vyjednávat, Paulo Dybala prohlašoval, že chce v Juventusu zůstat a zabojovat o místo v týmu. Jeho myšlenky se nezměnily. Manchester United jej toužil získat. Přemýšlel i o výměně za Romelua Lukakua, kterého se nadále snaží prodat.

Jenomže jednání o možném příchodu Paula Dybaly definitivně padla. Podle zdrojů stanice Sky Sports tady bylo hned několik problémů. Vysoké mzdové nároky, nadměrné požadavky hráčova agenta i obecný smysl příchodu hráče na Old Trafford ze špatných důvodů.

Manažer Ole Gunnar Solskjaer chce získávat pouze hráče, kteří chtějí být součástí dlouhodobého projektu klubu.

Nic to však nemění na tom, že Manchester United nadále chce prodat Romelua Lukakua. Možnost přestupu do Juventusu padl. Znovu se začíná vyjednávat s Interem Milán.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články