Zpět na » Premier League » Změny v Tottenhamu? Dybala by mohl odšpuntovat odchody Eriksena a Rose

Premier League - Změny v Tottenhamu? Dybala by mohl odšpuntovat odchody Eriksena a Rose

Změny v Tottenhamu? Dybala by mohl odšpuntovat odchody Eriksena a Rose © skysports.com, fotbalportal.cz - Paulo Dybala je cílem Spurs

4

Líbilo se

27.07. - Velmi pravděpodobně závisí budoucnost Christiana Eriksena a Dannyho Rose v Tottenhamu na tom, zda na White Hart Lane dorazí Paulo Dybala. Spurs mají o argentinského reprezentanta velký zájem. Museli by ale vysázet na stůl částku okolo 80 miliónů liber. Navíc do hry o Dybalu by se ještě mohl zapojit i Manchester United.

Podle zdrojů Sky Sports totiž chystá Juventus nabídku na Romelua Lukakua a její součástí by měla být i možnost výměny za Paula Dybalu. Ústředním zájemcem o argentinského ofenzivního hráče ale zůstává nadále Tottenham.

Už dříve se na něj Kohouti vyptávali. Zároveň mělo dojít k oťukávání mezi Christianem Eriksenem a Realem Madrid. Zinedine Zidane ale naznačil, že prioritou je získání Paula Pogby z Manchesteru United. Toho by před Dánem upřednostnil. Eriksen by tak mohl zůstat v Londýně. Proto nebylo možné uvažovat o příchodu Dybaly.

Jenomže situace se nyní poněkud pozměnila. Juventus má zájem o Dannyho Rose. S tím by Tottenham neměl problém a může tohoto Angličana uvolnit na přestup. Zároveň by velmi rád, jako součást dohody, přivedl právě Paula Dybalu, a snížil by tak jeho přestupovou cenu. Mluví se totiž o 80 miliónech liber.

Pokud by se Paulo Dybala skutečně stal hráčem Tottenhamu, pak by jistě dostal svolení k odchodu Christian Eriksen. Zájemců by bylo spoustu a třeba by se pro něj vrátil i Real Madrid.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 27.07. Odpovědět

Sarri s Dybalu počítají, takže todle určitě ne a pokud by šel tak jedině na výměnu kvůli Neymarovi doplatek pro ně ale to je úplná kravina podle mě

Forte02

Taky si to moc nedokážu představit, že by šel Dybala ke Spurs a ještě výměnou za Rose nějakých 80 milionů...divný

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články