Zpět na » Premier League » Arsenal bojuje s Tottenhamem o podpis hvězdičky Realu Madrid Daniho Ceballose

Premier League - Arsenal bojuje s Tottenhamem o podpis hvězdičky Realu Madrid Daniho Ceballose

Arsenal bojuje s Tottenhamem o podpis hvězdičky Realu Madrid Daniho Ceballose © merengues.cz - Dani Ceballos

1

Líbilo se

12.07. - Arsenal se snaží obejít nízký přestupový rozpočet tím, že chce získat na hostování záložníka Realu Madrid Daniho Ceballose, o kterého jeví velký zájem také městský rival Tottenham Hotspur. Dvaadvacetiletý středopolař přišel do Realu v roce 2017 za 18 milionů eur z Realu Betis, v novém klubu si ale nedokázal získat místo v sestavě a v příští sezóně se s ním na Santiagu Bernabeu nepočítá.

Dani Ceballos patří mezi nejnadějnější hráče posledních let a Real Madrid s ním v roce 2017, když jej koupil za 18 milionů eur z Realu Betis, neváhal uzavřít kontrakt na šest let.

Přestože se ale Ceballosovi věští velká budoucnost, kvůli silné konkurenci na Santiagu Bernabeu herně strádal, když za dva roky odehrál jen 35 zápasů v La Lize, v nichž vstřelil pět gólů.

A v příští sezóně 22letý záložník další starty za Bílý balet zřejmě nepřidá, kouč Zinedine Zidane s ním totiž nepočítá pro základní sestavu a klub ani hráč se proto nebrání jeho dočasnému odchodu.

Toho chce využít například londýnský Arsenal, který by rád získal nadaného hráče na hostování, čímž by vyřešil problém s nízkým přestupovým rozpočtem ve výši 45 milionů liber poté, co se znovu nedokázal kvalifikovat do Ligy mistrů.

Ve hře je však také konkurenční Tottenham Hotspur, pro který ale nesvědčí fakt, že chce hráče získat natrvalo. Real Madrid by byl údajně ochoten hráče prodat jen v případě, kdy by součástí dohody byla doložka o možnosti zpětného odkupu.

Ceballos si nyní užívá prodlouženou dovolenou poté, co reprezentoval Španělsko na nedávném mistrovství Evropy do 21 let. Tam Ceballos patřil mezi hlavní opory týmu, který získal mistrovský titul.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

scotabgluc
Reklama
Reklama
Nejnovější články