Zpět na » Premier League » West Ham chce Gonzala Higuaína na hostování. Už poslal nabídku. Juventus by jej raději prodal

West Ham chce Gonzala Higuaína na hostování. Už poslal nabídku. Juventus by jej raději prodal

West Ham chce Gonzala Higuaína na hostování. Už poslal nabídku. Juventus by jej raději prodal © skysports.com, fotbalportal.cz - Gonzalo Higuaín

2

Líbilo se

11.07. - Mohl by se snad i v příští sezóně objevovat Gonzalo Higuaín v Premier League? Na jaře hostoval z Juventusu v Chelsea. Blues po skončení ročníku už o argentinského útočníka zájem neměli. Ovšem nyní se ozval jiný londýnský klub. Na Higuaína se vyptává West Ham, který by jej rád získal na hostování s možností následného odkupu.

Jednalo by se tedy o roční hostování a případný následný odkup. Jenomže podle dostupných informací by byl Juventus mnohem raději, kdyby Gonzala Higuaína prodal rovnou. Mluví se o částce okolo 36 miliónů liber.

Na jaře Gonzalo Higuaín hostoval v Chelsea. V jejím dresu odehrál 18 soutěžních utkání a vstřelil 5 gólů. Přivedl si jej kouč Maurizio Sarri. Ten se po sezóně přesunul do Juventusu a Gonzalo Higuaín se tam vrátil společně s ním. Spolu už před tím působili v Neapoli.

West Ham nutně potřebuje sehnat útočníka číslo jedna. Během léta totiž už prodal Marka Arnautoviče do Číny, klub opustili také Andy Carroll a Lucas Pérez.

Kladiváři se ještě nevzdali šance na získání Maxiho Gómeze ze Celty Vigo. Kluby se dosud neshodly především na přestupové částce.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články