Zpět na » Premier League » West Ham chce Gonzala Higuaína na hostování. Už poslal nabídku. Juventus by jej raději prodal

Premier League - West Ham chce Gonzala Higuaína na hostování. Už poslal nabídku. Juventus by jej raději prodal

West Ham chce Gonzala Higuaína na hostování. Už poslal nabídku. Juventus by jej raději prodal © skysports.com, fotbalportal.cz - Gonzalo Higuaín

2

Líbilo se

11.07. - Mohl by se snad i v příští sezóně objevovat Gonzalo Higuaín v Premier League? Na jaře hostoval z Juventusu v Chelsea. Blues po skončení ročníku už o argentinského útočníka zájem neměli. Ovšem nyní se ozval jiný londýnský klub. Na Higuaína se vyptává West Ham, který by jej rád získal na hostování s možností následného odkupu.

Jednalo by se tedy o roční hostování a případný následný odkup. Jenomže podle dostupných informací by byl Juventus mnohem raději, kdyby Gonzala Higuaína prodal rovnou. Mluví se o částce okolo 36 miliónů liber.

Na jaře Gonzalo Higuaín hostoval v Chelsea. V jejím dresu odehrál 18 soutěžních utkání a vstřelil 5 gólů. Přivedl si jej kouč Maurizio Sarri. Ten se po sezóně přesunul do Juventusu a Gonzalo Higuaín se tam vrátil společně s ním. Spolu už před tím působili v Neapoli.

West Ham nutně potřebuje sehnat útočníka číslo jedna. Během léta totiž už prodal Marka Arnautoviče do Číny, klub opustili také Andy Carroll a Lucas Pérez.

Kladiváři se ještě nevzdali šance na získání Maxiho Gómeze ze Celty Vigo. Kluby se dosud neshodly především na přestupové částce.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
anwarwe - 13.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

anwarwe
viteoo - 11.07. Odpovědět

Tenis - kurzové sázky, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

viteoo
Forte02 - 11.07. Odpovědět

Ty bys velmi spolehlivě dostal přes hubu idiote

Forte02
Forte02 - 11.07. Odpovědět

Prodat a hned

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články