Zpět na » Premier League » V příští sezóně se zaměříme na titul v Premier League, vyhlašuje majitel Liverpoolu

Premier League - V příští sezóně se zaměříme na titul v Premier League, vyhlašuje majitel Liverpoolu

V příští sezóně se zaměříme na titul v Premier League, vyhlašuje majitel Liverpoolu © skysports.com, fotbalportal.cz - John Henry

4

Líbilo se

30.06. - Zažili rekordní sezónu, ve které zaznamenali pouze jedinou prohru. I přesto skončili o jediný bod druzí za obhájcem z Manchesteru City. Bolestivou ránu si alespoň zahojili následným triumfem v Champions League. V sezóně 2019/2020 ale chtějí ligový titul. John Henry, majitel Liverpoolu, hlásí útok na pohár pro mistra Anglie.

O titul se v uplynulé sezóně 2019/2020 hrálo v Anglii až do posledního kola. V tom Liverpool zdolal na domácím stadionu Wolverhampton 2:0, ale potřeboval pomoc Brightonu. Seagulls bojovali, ale nakonec s Manchesterem City padli 1:4. Titul tak znovu slavil tým Pepa Guardioly.

Kloppův Liverpool získal o pouhý bod méně. Překonal několik rekordů. V celé sezóně prohrál pouze jednou. Nestačilo to. O tři týdny později Reds překonali zklamání, když ve finále Ligy mistrů zdolali Tottenham.

Na stadionu Wanda Metropolitano byl tehdy i John Henry, majitel Liverpoolu. Ten prohlásil, že je pro něj vítězství v Lize mistrů důležitější než ligový titul, ale zároveň mocně touží ukončit třicetileté čekání na pohár pro mistra Anglie.

„Pro mě je vítězství v Evropě větší než vítězství v Anglii, ale myslím si, že pravdou je, že fanoušci po tom moc touží a chtějí to.“

„Vím, že se v příští sezóně zaměříme především na ovládnutí Premier League.“

„Kluci do toho dali vše od prvního do posledního dne. Byla to dlouhá sezóna. Bojovali ze všech sil. Zasloužili si skončit nějakou trofejí. Nakonec se povedlo získat tu největší, takže jsem spokojený.“

Liverpool bude jistě patřit mezi hlavní kandidáty na titul. Ale Manchester City bude myslet na zlatý hattrick. Své ambice rozhodně mají i Chelsea, Arsenal, Tottenham a Manchester United.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

cageschren

Jdi do prdele, buzerante !!! Smajlík 14

pavelprvni
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články