Zpět na » Premier League » Chelsea odmítla nabídky Barcelony a Atlética Madrid na Williana

Premier League - Chelsea odmítla nabídky Barcelony a Atlética Madrid na Williana

Chelsea odmítla nabídky Barcelony a Atlética Madrid na Williana © skysports.com, fotbalportal.cz - Willian

0

Líbilo se

17.06. - Přišli už o svého nejlepšího hráče i o hlavního manažera spolu s jeho asistentem. Chelsea po skončení sezóny rozhodně neprožívá ideální období. Teď vedení Blues musí čelit dalšímu nátlaku. Barcelona se společně s Atléticem Madrid vehementně zajímá o Williana. Oba kluby nabídly za brazilského hráče 35 miliónů liber. Chelsea tuto nabídku odmítla.

Willianovi zbývá do konce stávajícího kontraktu 12 měsíců. Navzdory tomu, že jej Chelsea může příští rok ztratit bez nároku na finanční kompenzaci, chce londýnský klub brazilské křídlo udržet za každou cenu.

V současné době čelí Chelsea zákazu přestupů. Nemůže koupit žádného hráče staršího 18 let. Nebude moci nakupovat ani během lednového přestupního období.

Už přišla o největší hvězdu. Edena Hazarda prodala do Realu Madrid za 88 miliónů liber. Po splnění několika podmínek může cena ještě vzrůst.

Také Blues opustil hlavní kouč Maurizio Sarri, jehož vykoupil Juventus. Pokračovat nebude ani Gianfranco Zola, asistent manažera.

Chelsea se ale snaží s Willianem podepsat novou dvouletou smlouvu. Jenomže kluby mají o Brazilce zájem. Barcelona už loni v létě poslala na Williana 3 nabídky. Tu nejvyšší v hodnotě 55 miliónů liber. Všechny byly odmítnuty.

Nyní přišla s nabídkou ve výši 35 miliónů liber. K ní se přidal i další španělský klub - Atlético Madrid. To hledá náhradu za Griezmanna.

Willian přišel do Chelsea v roce 2013 z Anži Machačkala za 30 miliónů liber. Pomohl k zisku dvou anglických titulů. Dosud odehrál za Chelsea 292 utkání a nastřílel 52 gólů.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

getfmostli
F4BRE - 18.06. Odpovědět

Tohle už přestává být vtipný Smajlík 2

F4BRE

Technika, kopací technika, rychlost. Já mam pro Williana slabost, mě by se u vás náhodou líbil. Klidně bych ho bral i do Realu.

NoIscoNoDisco
F4BRE - 18.06. Odpovědět

Taky už má ale 30 let. Brazilci nemají až na výjimky moc dlouhou fotbalovou životnost a co vím tak fanoušci Chelsea už na něj loni dost nadávali

F4BRE

Willian je dobrej fotbalista,ale už má 30 a proč jeho, když máme Malcoma. U něj jen mu dát pořádnou šanci a vyždímat co v něm je. Ale to pako Valverde by musel jít konečně pryč.

Messi777
Eidur - 18.06. Odpovědět

Třeba právě kvůli tomu, aby se s Malcomem rotoval. Nevím, kdo tam kromě něj a Dembelého ještě bývá.
Wilda je jistota kvality, přestože neměl letos formu.

Eidur
Reklama
Reklama
Nejnovější články