Zpět na » Premier League » Andy Cole stále věří, že Alexis Sánchez může v Manchesteru United zazářit

Andy Cole stále věří, že Alexis Sánchez může v Manchesteru United zazářit

Andy Cole stále věří, že Alexis Sánchez může v Manchesteru United zazářit © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Alexis Sánchez

2

Líbilo se

24.05. - Přicházel jako hvězdná posila, která měla pomoci vrátit na Old Trafford slavné časy. Po roce a půl se ale spíše ukazuje, že to byl krok vedle. Patrice Evra nedávno prohlásil, že Alexis Sánchez přišel do Manchesteru United jen kvůli penězům. To Andy Cole je stále přesvědčen o tom, že chilský reprezentant nakonec ukáže svou opravdovou kvalitu a v dresu United zazáří.

Třicetiletý Chilan přišel do Manchesteru United před 16 měsíci s velkými fanfárami. Byl součástí výměny z Henrika Mchitarjana, který zamířil opačným směrem do Arsenalu. Od Alexise Sáncheze si toho fanoušci Red Devils hodně slibovali.

Jenomže nedařilo se mu a nedaří se mu stále. V uplynulé sezóně Premier League si připsal 20 utkání, z toho jen devětkrát byl v základní sestavě. Skóroval pouze jednou a k tomu přidal 3 asistence. Statistiky tedy hodně bídné.

Spekuluje se o jeho možném odchodu z Old Trafford. Kritika se ozývá ze všech stran. Zejména se mnohým nelíbí to, že podle nich přišel Alexis Sánchez do Manchesteru United jen kvůli penězům. Měl totiž nabídku i z Manchesteru City, kde však vládnou tvrdá pravidla, co se týče platů. United mu nabídli mnohem více.

Andy Cole ale Alexise Sáncheze podporuje a věří mu, že ještě v rudém dresu zazáří, i když současná situace připomíná Fernanda Torrese po přestupu z Liverpoolu do Chelsea.

„To, zda bude Alexis Sánchez v příští sezóně zářit v Manchesteru United, je otázka za milión. Ozývají se totiž hlasy, že už by v klubu nemusel být.“

„Sánchez teď zažívá trochu podobnou situaci, jako zažíval Fernando Torres po přestupu z Liverpoolu do Chelsea.“

„Když se podíváte na to, co Alexis předváděl v Arsenalu a co ukazuje teď v Manchesteru United, tak se musíte ptát: Kde se to zvrtlo? Co je špatně? Protože se nemůžete stát špatným hráčem přes noc. To se nemůže stát.“

„Z nějakého důvodu si stále říkám: otočí se to. Věřím, že se to ještě otočí.“

„Uvidíme ale, jestli se to stane ještě v Manchesteru United. Snad ano. Má mnoho kvalit.“

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články