Zpět na » Premier League » Olivier Giroud prodloužil smlouvu s Chelsea o další rok

Premier League - Olivier Giroud prodloužil smlouvu s Chelsea o další rok

Olivier Giroud prodloužil smlouvu s Chelsea o další rok © skysports.com, fotbalportal.cz - Olivier Giroud

0

Líbilo se

21.05. - Výrazně svému týmu pomohl do finále Evropské ligy. S 10 góly je také nejlepším střelcem této soutěže. Ovšem v Premier League mnoho příležitostí od manažera Maurizia Sarriho nedostával. I tak ale dvaatřicetiletý Olivier Giroud v Chelsea zůstává. S londýnským klubem podepsal novou roční smlouvu pro sezónu 2019/2020.

Do Chelsea přišel Olivier Giroud v lednu 2018 z Arsenalu. Od té doby si připsal v modrém dresu 62 zápasů a zaznamenal celkem 17 gólů. Hned 10 z nich vstřelil v této sezóně Evropské ligy. Zejména díky jeho gólovému příspěvku došli Blues až do finále, ve kterém se příští středu utká právě s Arsenalem.

Je prvním hráčem Chelsea, který dosáhl v evropských pohárech na dvouciferný počet gólů. V Premier League toho ale Olivier Giroud příliš neodehrál. Jen sedmkrát byl v základní sestavě. Dohromady nasbíral 834 minut a dal 2 góly.

Je poměrně překvapivé, že s klubem ze Stamford Bridge prodloužil smlouvu o další rok. Francouzský útočník je velmi šťastný.

„Jsem velmi rád, že jsem mohl podepsat novou smlouvu. Opravdu jsem tady chtěl ještě jeden rok zůstat. Cítím se součástí týmu, této rodiny. Od samotného začátku. Doufejme, že tady společně oslavíme další trofeje.“

Spekulovalo se o tom, že Olivier Giroud vrátí do své rodné Francie. Jenomže roli v tomto kroku může jistě hrát i to, že Chelsea čelí zákazu přestupů v letním období. I proto nehodlá své hráče pouštět.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 22.05. Odpovědět

Co je na tom překvapivého? Nemůžeme nakupovat, tak bylo jasné, že některá hostovačka bude prodloužena a naštěstí ta správná, ne Pipitova.

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články