Zpět na » Premier League » Manchester United je blízko podpisu nové posily. Za 15 milionů liber přijde křídlo Swansea

Premier League - Manchester United je blízko podpisu nové posily. Za 15 milionů liber přijde křídlo Swansea

Manchester United je blízko podpisu nové posily. Za 15 milionů liber přijde křídlo Swansea © sportbible.com - Daniel James

7

Líbilo se

10.05. - VIDEO Manchester United je podle informací televizní stanice Sky Sports blízko podpisu křídelního záložníka Swansea City Daniela Jamese za částku ve výši 15 milionů liber. Manchester United již dříve avizoval, že se hodlá zaměřit převážně na příchod mladých fotbalistů a v 21letém velšském reprezentantovi údajně vidí velký potenciál.

Mladý křídelní záložník Daniel James má ve Swansea smlouvu do roku 2020 a v březnu vyšlo najevo, že s velšským klubem hrajícím druhou nejvyšší anglickou soutěž jedná o novém kontraktu, jehož součástí by měla být doložka o možném výkupu.

V lednu byl James velice blízko přestupu do Leedsu United, kde měl mladý Velšan podstoupit dokonce i lékařskou prohlídku, několik hodin před uzávěrkou přestupového okna ale Swansea přestup stornovala.

V březnu James vstřelil svůj první mezinárodní gól, když týmu pod vedením legendy United Ryana Giggse zajistil výhru 1:0 nad Slovenskem v Cardiffu.

Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer na páteční tiskové konferenci odmítl komentovat Jamesův přestup, ale znovu zopakoval, že se jeho tým chce zaměřit na dlouhodobou koncepci a podepisovat hráče, kteří v klubu zůstanou dlouhodobě.

Poukázal přitom na Cristiana Ronalda a Waynea Rooneyho. „Když Ronaldo přicházel, nebyl ještě hotovým hráčem. Ani Rooney nebyl hotovým hráčem. Spousta hráčů, kteří sem přišli, se vyvinuli v top superhvězdy až u nás,“ řekl Solskjaer.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reekwon - 11.05. Odpovědět

Tohle je přesně to, co United potřebují. Střílet do týmu náhodná jména a čekat, jestli se chytí. Takhle to na titul nepůjde pánové.

Reekwon
Wazz - 11.05. Odpovědět

stejně se tak jsme se tu smáli Kloppovi dva roky nazpět..že nakupuje náhodný hráče a nekupuje hvězdy...jenže on z nich udělal mašinu co je už podruhý ve finále LM a funí na krk Pepkovi ... Smajlík 7

Wazz
Danza - 11.05. Odpovědět

Proč už nepíšeš vulgárně ty kundo co fandí kundam? Jsi vymeklej jak United.

Danza
Wazz - 12.05. Odpovědět

dej si tabletku na uklidnění a neotravuj kide

Wazz
Danza - 11.05. Odpovědět

Tak sem čekal zvučnější jméno typu Albrighton, Deulofeu nebo Benik Afobe.

Danza
Cornero - 11.05. Odpovědět

přijde mi z videa že jediné co umí je kopnout si míč deset metrů a letět..neviděl jsem střelu, neviděl jsem žeby někoho obehrál jen předkopnout běžet a občas spadnout..no snad toho má v repertoáru víc

Cornero
Wazz - 11.05. Odpovědět

furt lepší jak předraženej Bale z papíru

Wazz

Jak pro koho, my by jsme se ho rádi zbavili Smajlík 7

Collector
Kuzma - 10.05. Odpovědět

Prý je velmi rychlý. Pro mě velká neznámá, ale věřím, že skouti ví co dělají. A popravdě jsem čekal trochu zvučnější jméno a na jiném postě. Smajlík 7

Kuzma

Lepe ziskat takoveho mladeho kluka nez predrazeneho klienta Raioly za 350 liber tydenne.

BeckhamKakaZidane

Žeby konečně pořádná posila?

NoIscoNoDisco
Související odkazy
Nejnovější články