Zpět na » Premier League » Olivier Giroud: Eden Hazard by měl být zvolen nejlepším hráčem této sezóny Premier League

Premier League - Olivier Giroud: Eden Hazard by měl být zvolen nejlepším hráčem této sezóny Premier League

Olivier Giroud: Eden Hazard by měl být zvolen nejlepším hráčem této sezóny Premier League © goal.com, fotbalportal.cz - Hazard a Giroud

1

Líbilo se

13.04. - V neděli přijede Chelsea na Anfield, kdy se měl Eden Hazard poměřit s Virgilem van Dijkem, velkým favoritem na zisk ceny pro nejlepšího hráče této sezóny Premier League. Olivier Giroud se však domnívá, že by toto ocenění měl získat právě jeho belgický spoluhráč, který zažívá svůj nejpovedenější ročník v Anglii. Už vstřelil 16 branek a na dalších 12 přihrál.

Mělo by se rozhodnout mezi Raheemem Sterlingem a Virgilem van Dijkem. Z této dvojice by měl nejspíš vzejít nejlepší hráč sezóny 2018/2019. Jenomže Olivier Giroud věří, že si toto ocenění zaslouží Eden Hazard.

Ten hraje fantasticky a táhne celou Chelsea. Doufá, že ji nakonec dotáhne do Ligy mistrů. Ať už přes TOP 4 v Premier League nebo vítězstvím v Evropské lize. Nejraději by dosáhl na oba tyto sezónní cíle.

„Řekl bych, že hráčem sezóny by se měl stát Eden Hazard. Ale myslím si, že nemohu prozradit, pro koho jsem hlasoval,“ uvedl Olivier Giroud.

Pro Edena Hazarda hlasovat nemohl, protože hráči nemají dovoleno hlasovat pro své klubové spoluhráče.

Francouzský útočník poté také mluvil o Virgilu van Dijkovi, proti kterému už svedl několik bitev. Další jej možná čeká v neděli na Anfieldu. Ovšem Maurizio Sarri spíše znovu dá přednost Gonzalu Higuaínovi.

„Několikrát jsem proti němu už nastoupil a vždy to byly tvrdé souboje, protože je velmi dobrý a silný. Už jsem proti němu několik gólů dál.“

„Nedávno jsem proti němu prohrál, když jsem hrál za Francii proti Nizozemsku. Minulý rok jsem proti němu vyhrál a skóroval jsem na Stamford Bridge. Dal jsem proti němu i vítězný gól v dresu Francie proti Nizozemsku před několika měsíci.“

„Nemusíme se ničeho obávat. Bez ohledu na to, kdo bude hrát. Budeme stoprocentně zaměření na to, abychom ten zápas vyhráli.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 14.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Van Dijk, zadny Hazard.

BeckhamKakaZidane
DeviI - 14.04. Odpovědět

No to určitě Smajlík 2

DeviI

??

MaraHCFC
DeviI - 15.04. Odpovědět

Protože i když je v této sezoně skvělej - přesto se najde pár lepších.
A já osobně mám raděj hráče,kteří se nesnaží při každém kontaktu padat na trávník.... Smajlík 11

DeviI

Za předpokladu, že bude na konci sezony stále nejproduktivnější hráč Premier League a zároveň se Chelsea umístí v TOP 4 tak by jeho zvolení nejlepším hráčem ligy bylo určitě zasloužené! A to nepíšu jen jako fanoušek Edena, ale je to prostě tak. CHelsea hraje o top 4 jen díky němu. Na žádném jiném hráči není tak klub závislí jako právě Chelsea na Edenovi. Van Dijk, Sterling chválí se hlavně jen díky výborným výkonům celého týmu, ale když už se chválí Chelsea tak hlavně jen díky Hazardovi.

dusstler
Reklama
Reklama
Nejnovější články