Zpět na » Premier League » United hrozí, že přijdou bez náhrady o další oporu. Po Anderu Herrerovi je na odchodu i Juan Mata

United hrozí, že přijdou bez náhrady o další oporu. Po Anderu Herrerovi je na odchodu i Juan Mata

United hrozí, že přijdou bez náhrady o další oporu. Po Anderu Herrerovi je na odchodu i Juan Mata © newsoneplace.com - Juan Mata

1

Líbilo se

02.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchesteru United výrazně hrozí, že v létě přijde bez náhrady o dvě ze svých opor, kterým po letošní sezóně končí smlouva. Po Anderu Herrerovi, který se podle britských médií dohodl na přestupu do PSG, je blízko odchodu z Old Trafford také španělský reprezentant Juan Mata, který jedná o přesunu do Barcelony.

Přestože Manchester United už několik měsíců jedná s oběma hráči o nových smlouvách, k dohodě zatím nedošlo, naopak včera britskými médii oblétla informace, podle které se Herrera dohodl, že v létě odejde jako volný hráč do Paris Saint-Germain.

A aby špatných zpráv pro United nebylo málo, blízko odchodu je podle televizní stanice Sky také jeho krajan Juan Mata, kterému minulý rok United aktivovali doložku o prodloužení smlouvy o jeden rok, která mu vyprší na konci letošní sezóny.

Dlouhodobým obdivovatelem Juana Maty je katalánská Barcelona, která by ráda využila možnosti získat hvězdného hráče po vypršení smlouvy zcela zdarma. Mata by tak v týmu mohl nahradit Ivana Rakitiče, o jehož další budoucnosti se již několik měsíců čile spekuluje.

Herrera a Mata se tak podle všeho nepřidají ke svým spoluhráčům, kteří nedávno podepsali nové smlouvy na Old Trafford. Mezi nimi jsou například Anthony Martial, Luke Shaw, Chris Smalling nebo Phil Jones a ke stejnému kroku se chystá i Marcus Rashford.

Smlouvu naopak dosud nepodepsali Matteo Darmian a Andreas Pereira, kterým po letošní sezóně také vyprší stávající kontrakt a klub pravděpodobně opustí.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články