Zpět na » Premier League » Sportovní ředitel Monchi přiznal, proč odmítl Arsenal a vrací se do Sevilly

Premier League - Sportovní ředitel Monchi přiznal, proč odmítl Arsenal a vrací se do Sevilly

Sportovní ředitel Monchi přiznal, proč odmítl Arsenal a vrací se do Sevilly © talksport.com - Monchi

2

Líbilo se

18.03. - Jeden z nejoceňovanějších sportovních ředitelů fotbalového světa Monchi přiznal, že odmítl nabídku ze strany Arsenalu, aby se mohl vrátit do své “domovské“ Sevilly. Monchi se do Sevilly, která byla minulý týden vyřazena z Evropské ligy Slavií Praha, vrací po dvou letech v AS Řím a rád by navázal na úspěchy, které klub pod jeho vedením zažil.

Monchi byl poslední týdny často spojován s angažmá v Arsenalu, který hledal náhradu za vedoucího náboru Svena Mislintata, jenž se po neshodách s vedením rozhodl v lednu klub opustit.

Španělský sportovní ředitel připustil, že o něj Arsenal hodně stál, ale nakonec jej přesvědčil projekt prezidenta Sevilly Joseho Castra Carmony.

„Rád bych poděkoval Arsenalu za jeho zájem,“ řekl Monchi, který mohl na Emirates Stadium navázat na spolupráci s bývalým koučem Sevilly Unaiem Emerym.

„Byl to klub, který o mne projevil největší zájem, ale nakonec jsem vyhodnotil všechny nabídky, které jsem měl na stole a vybral jsem si klub, který mě nejvíce přesvědčil.“

„Měl jsem i jiné možnosti a to velice zajímavé, ale vybral jsem si Sevillu, protože mě přesvědčil její sportovní projekt. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří přispěli k mému návratu do klubu.“

Monchi opustil Sevillu v dubnu 2017 po 17 letech v klubu, během kterých klub pod jeho vedením vyhrál 11 trofejí, včetně tří titulů v Evropské lize a odešel do AS Řím, kde stál například za příchodem českého útočníka Patrika Schicka.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články