Zpět na » Premier League » Fulham po pouhých 3 měsících propustil hrdinu Leicesteru Claudia Ranieriho

Premier League - Fulham po pouhých 3 měsících propustil hrdinu Leicesteru Claudia Ranieriho

Fulham po pouhých 3 měsících propustil hrdinu Leicesteru Claudia Ranieriho © shropshirestar.com - Claudio Ranieri

1

Líbilo se

28.02. - Po méně než čtyřech měsících se s Fulhamem loučí manažer Claudio Ranieri, který odnesl nepovedené výsledky svého týmu a definitivní tečku za jeho působením na Craven Cottage učinila středeční prohra se Southamptonem. Tým po Ranierim do konce sezóny převezme asistent Scott Parker.

Bývalý manažer Leicesteru City a strůjce senzačního ligového titulu Lišek Claudio Ranieri převzal Fulham v listopadu po vyhazovu Slaviši Jokanoviče, ale od svého příchodu na Craven Cottage si připsal jen tři vítězství v 17 zápasech.

Definitivně ztratilo vedení Fulhamu trpělivost po středeční prohře 2:0 se Southamptonem, po které klub ztrácí deset zápasů před koncem sezóny propastných 10 bodů na příčky zajišťující udržení.

„Po naší odpolední diskuzi souhlasil Claudio Ranieri s mým rozhodnutím, že změna bude v nejlepším zájmu všech stran,“ sdělil předseda Fulhamu Shahid Khan.

„Nepřekvapilo mě to, protože Claudio byl vždycky dokonalý gentleman. Claudiovo působení ve Fulhamu nevedlo k výsledkům, jaké jsme očekávali a potřebovali, chtěl bych ale zdůraznit, že to není jen on, kdo je vinen za pozici, na které se v současnosti nacházíme.“

Tým do konce sezóny převezme Ranieriho asistent a bývalý anglický reprezentant Scott Parker, kterého v neděli čeká premiéra na lavičce Fulhamu proti jeho bývalému týmu Chelsea.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články