Zpět na » Premier League » Pět lednových přestupových cílů Arsenalu? Hvězda Barcelony i talentovaný Litevec

Pět lednových přestupových cílů Arsenalu? Hvězda Barcelony i talentovaný Litevec

Pět lednových přestupových cílů Arsenalu? Hvězda Barcelony i talentovaný Litevec © express.co.uk - Ousmane Dembele

2

Líbilo se

18.11. - BULVÁRNÍK Arsenal má za sebou poměrně vydařený vstup do první sezóny pod vedením nového manažera Unaie Emeryho, vedoucí náboru Sven Mislintat si je ale vědom toho, kde má mužstvo mezery a ty je v lednu připraven pokusit se zacelit podpisem nových hráčů. Kdo všechno je mezi jeho pěti cíli pro lednový přestupový termín?

Mislintat přišel na Emirates Stadium v listopadu 2017 z Borussie Dortmund s pověstí jednoho z nejlepších skautů v Evropě a už během svého prvního roku v Anglii měl na svědomí vydařené podpisy Lucase Torreiry nebo Bernda Lena.

Podle deníku The Sun ale Mislintat ve své práci neustal a už nyní má na seznamu pět talentů, které by v lednu rád přivedl na Emirates Stadium a posílil už tak kvalitní tým.

Jedním z nich je mladý obránce Atletica Mineiro Emerson, kterého Mislintat vidí jako budoucí první volbu na pravý kraj obrany. Tam v současnosti operuje Héctor Bellerín, u kterého ale dlouhodobě panují pochybnosti ohledně jeho defenzivních schopností.

Další dva hráče si Mislintat vyhlédl ve Španělsku, kde mu padli do oka Mario Hermoso z Realu Sociedad a Ousmane Dembélé z Barcelony. Hermoso by mohl vyřešit problémy Kanonýrů ve středu obrany a Dembélého Mislintat dobře zná ze společného působení v Dortmundu.

Dlouhodobé zranění Dannyho Welbecka navíc zvýšilo potřebu Arsenalu přivést dalšího útočníka a tím by se mohl stát Nicolas Pépé z Lille. Reprezentant Pobřeží Slonoviny se navíc nedávno svěřil, že v Lille nevidí svoji dlouhodobou budoucnost.

Mislintatův pátým cílem pak má být talentovaný litevský záložník Vilius Piliukaitis, který v současnosti působí na hostování v Blackburnu. Ten má sice možnost sedmnáctiletého hráče podepsat na konci sezóny, ale zřejmě bude čelit tvrdé konkurenci ze strany Arsenalu.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články