Zpět na » Premier League » Nemanja Matič: Anthony Martial musí pochopit svůj talent. Pak bude jedním z nejlepších v Anglii

Premier League - Nemanja Matič: Anthony Martial musí pochopit svůj talent. Pak bude jedním z nejlepších v Anglii

Nemanja Matič: Anthony Martial musí pochopit svůj talent. Pak bude jedním z nejlepších v Anglii © mirror.co.uk, fotbalportal.cz - Martial a Matič

4

Líbilo se

30.10. - Vypadalo to, že ho čeká letní přesun z Old Trafford. José Mourinho na něj příliš nesázel. Ovšem Anthony Martial nakonec v Manchesteru United zůstal a aktuálně se dostal do střelecké formy. Dvaadvacetiletý francouzský útočník rozhodl svým gólem poslední ligový duel proti Evertonu, kdy Red Devils zvítězili 2:1. Nemanja Matič svému spoluhráči radí, aby Martial věřil především sám sobě.

Podle Nemanji Matiče může být Anthony Martial v blízké budoucnosti jedním z nejlepších hráčů celé Premier League. Záleží pouze na něm samotném.

V posledních čtyřech soutěžních zápasech nastoupil Anthony Martial v základní sestavě a Josému Mourinhovi jeho důvěru nadmíru splácí. Vstřelil v těchto utkáních 4 góly. Dva góly vstřelil do sítě Chelsea při remíze 2:2.

V neděli hostil Manchester United na domácím stadionu Everton. Anthony Martial byl autorem vítězné branky při výhře 2:1.

Nemanja Matič doufá, že v tom bude Anthony Martial pokračovat. Stačí, když bude důvěřovat sám sobě a naplno rozvine svůj talent.

„Anthony je skvělý hráč a potřebuje to pochopit. Potřebuje více důvěry, zejména sebedůvěry. Je stále velmi mladý. Myslím, že když bude pokračovat ve své střelecké formě, podaří se mu to.“

„Pokud dosáhne na svou nejlepší úroveň, pak může být jedním z nejlepších hráčů v celé Premier League.“

„Někdy mi připadá, že on sám nechápe, jak je dobrý. Je rychlý, má výbornou práci s míčem. Má všechno, co potřebuje hráč Manchesteru United.“

Po příchodu Alexise Sáncheze nedostával Anthony Martial mnoho prostoru. Ovšem teď je vše jinak. Z posledních 10 soutěžních zápasů jej José Mourinho hned sedmkrát zařadil do základní jedenáctky.

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články