Zpět na » Premier League » Chelsea je připravena nabídnout Juventusu 45 milionů liber za mladého stopera

Chelsea je připravena nabídnout Juventusu 45 milionů liber za mladého stopera

Chelsea je připravena nabídnout Juventusu 45 milionů liber za mladého stopera © absolutechelsea.com - Daniele Rugani

3

Líbilo se

24.07. - BULVÁRNÍK Chelsea připravuje druhou nabídku pro Juventus za talentovaného obránce Daniele Ruganiho a je ochotna splnit požadavky italského velkoklubu, jenž za reprezentačního beka žádá částku 45 milionů liber. Třiadvacetiletý stoper je považován za jednoho z nejlepších mladých obránců v Evropě, kvůli silné konkurenci ale nedostává v Juventusu tolik místa, kolik by chtěl.

Daniele Rugani je již několik let považován za vycházející hvězdu, jenže kvůli silné konkurenci v podobě Giorgia Chielliniho, Andrey Bazagliho a Mehdiho Benatii se do hry dostává jen velice zřídka.

Navzdory tomu je ale o italského reprezentanta velký zájem, přičemž dlouhodobě je s jeho podpisem spojován londýnský Arsenal. Nakonec by ale Rugani mohl paradoxně zamířit do konkurenční Chelsea, která je připravena splnit požadavky Juventusu.

The Blues se již letos pokoušeli přesvědčit Juventus s nabídkou 36 milionů liber, kterou ale italský mistr odmítl a požaduje o 10 milionů liber více. Rozhodnout by tak nakonec mohl příchod nového kouče Maurizia Sarriho, jenž by rád na Stamford Bridge přivedl posilu od obrany.

Rugani působí v Bianconeri tři roky, během kterých nastoupil k 54 utkáním Serie A a na kontě má tři Scudetta a tři tituly z Coppa Italia. Pod Sarrim Rugani nastupoval v letech 2013 až 2015 v Empoli a po pár letech by se tak mohli oba znovu sejít v jednom klubu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články