Zpět na » Premier League » Manchester United získal nového gólmana. Ze Stoke dorazil Lee Grant

Manchester United získal nového gólmana. Ze Stoke dorazil Lee Grant

Manchester United získal nového gólmana. Ze Stoke dorazil Lee Grant © youtube.com, fotbalportal.cz - Lee Grant

1

Líbilo se

04.07. - David de Gea stále zůstává jasnou jedničkou Manchesteru United. Jeho odchod z Old Trafford se nepředpokládá. Krýt záda by mu stále měl Sergio Romero, který kvůli zranění přišel o mistrovství světa. V případě, že by došlo ke zranění obou těchto brankářů, půjde do hry nová akvizice Red Devils. Stal se jí pětatřicetiletý Lee Grant ze Stoke.

Tento týden prošel zkušený brankář lékařskou prohlídkou a následně podepsal s Manchesterem United dvouletou smlouvu. José Mourinho je chtěl do týmu a chtěl by jej případně využít, kdyby nemohl do brány nasadit Davida de Geu, ani Sergia Romera.

Lee Grant by tedy měl plnit pozici brankářské trojky. Mladý Joel Pereira, portugalský reprezentant do 21 let, by měl odejít někam na hostování, aby dostal více příležitostí.

Lee Grant je moc rád, že se na ke konci své kariéry dočkal splnění svého snu.

„O tom, že jednou přestoupím do Manchesteru United, jsem snil už opravdu velmi dlouho. Byla to příležitost, kterou jsem si nemohl nechat ujít. Jsem nadšený, že jsem se stal součástí takovéhoto velkého klubu.“

„Jsem připraven se nadále zlepšovat ve společnosti těch nejlepších hráčů na světě. Zároveň chci využít své zkušenosti, abych mohl být týmu prospěšný a abych mu pomohl.“

V minulé sezóně odchytal Lee Grant za sestupující Stoke City třicet zápasů.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články