Zpět na » Premier League » Chelsea se zajímá o Golovina z CSKA Moskva

Chelsea se zajímá o Golovina z CSKA Moskva

Chelsea se zajímá o Golovina z CSKA Moskva © skysports.com, fotbalportal.cz - Aleksandr Golovin je v hledáčku Chelsea

2

Líbilo se

29.06. - Říká se o něm, že je největším mladým talentem Ruska. Tomuto tvrzení se snaží dostát i na právě probíhajícím domácím mistrovství světa, kde předvádí skvělé výkony. I proto si Aleksandra Golovina začaly všímat mnohé velkokluby. O dvaadvacetiletého hráče CSKA Moskva se nyní přihlásila i londýnská Chelsea. Bude mít ale mezi zájemci obrovskou konkurenci.

V úvodním utkání šampionátu vstřelil do sítě Saúdské Arábie jeden gól a na další dva přihrál. Byl serverem WhoScored.com vyhlášen Hráčem zápasu. Poté pomohl i k výhře 3:1 nad Egyptem. Díky tomu Rusko postoupilo do osmifinále, kde jej v neděli čeká Španělsko.

Aleksandr Golovin upoutal svými výkony zájem celé řady velkoklubů. Juventus za něj nabídl 20 miliónů eur. To ale vedení CSKA Moskva zamítlo. Požadovalo minimálně 25 miliónů eur, ale italský klub odmítl zvýšit nabídku. Golovin má s moskevským klubem smlouvu do konce sezóny 2020/2021.

Dvaadvacetiletý Golovin měl být hlavním přestupovým cílem Maurizia Sarriho, když ještě působil v Neapoli. Ten je sice v Neapoli stále pod smlouvou, ale vše by se mělo vyřešit 1. července. Mužstvo převezme Carlo Ancelotti.

Maurizio Sarri má namířeno do Chelsea. A právě tento londýnský klub má podle zdrojů italské stanice Sky eminentní zájem o Golovina. Není ovšem zdaleka jediná. Vyhrají Blues závod o tohoto ruského talenta?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články