Zpět na » Premier League » Liverpool tlačí na pilu. Chce koupit Fekira ještě před startem MS. Lyon to ale vylučuje

Liverpool tlačí na pilu. Chce koupit Fekira ještě před startem MS. Lyon to ale vylučuje

Liverpool tlačí na pilu. Chce koupit Fekira ještě před startem MS. Lyon to ale vylučuje © skysports.com, fotbalportal.cz - Liverpool chce Fekira koupit co nejrychleji

2

Líbilo se

08.06. - Na Anfieldu si jsou toho moc dobře vědomi. Pokud by Nabil Fekir zazářil na mistrovství světa, jeho cena by raketově vzrostla. Také kolem něj krouží celá řada velkoklubů. I proto jej chce Liverpool získat ještě před startem světového šampionátu v Rusku. Tlačí na jednání s francouzským Lyonem. Času už ovšem příliš moc nemá.

Mezi dotyčnými stranami dosud nebylo dosaženo žádné dohody, ale očekává se, že se Liverpool pokusí vše zdárně dokončit ještě před sobotou 16. června, kdy mistrovství světa startuje pro Francii. Tu čeká úvodní duel proti Austrálii.

Liverpool touží po Fekirovi z Lyonu. Ovšem Jean-Michel Aulas, prezident francouzského klubu, vyloučil, že by k dohodě mohl dojít ještě před startem mundialu.

„Nic se neděje. Celá věc jistě nebude dokončena během světového šampionátu. A nemyslím si, že by se to vyřešilo ještě před jeho startem.“

„Neurčili jsme ještě žádnou startovací cenu, protože jsme o tom ještě nediskutovali.“

Fekirův agent potvrdil, že Liverpool má o jeho klienta zájem. Ale také varoval, že dohoda rozhodně není blízko. Vše záleží na vedení Lyonu.

„Rozhovory s Liverpoolem budou probíhat pouze tehdy, bude-li dohoda s Lyonem. Jean-Michel Aulas tomu musí dát zelenou.“

„Liverpoolský zájem tady určitě je, ale prozatím se nic neděje. Přestupové okno je velmi dlouhé.“

Nabil Fekir v uplynulé sezóně odehrál za Lyon 39 zápasů, ve kterých si připsal 29 gólů a 9 asistencí. Liverpool už získal Fabinha z Monaka za 43,7 miliónu liber. Na Anfield dorazí také Naby Keita z Lipska. Jeho transfer je domluven už od loňského léta.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články