Zpět na » Premier League » Manchester United se zajímá o Seriho z francouzské Nice

Premier League - Manchester United se zajímá o Seriho z francouzské Nice

Manchester United se zajímá o Seriho z francouzské Nice © skysports.com, fotbalportal.cz - United se zajímají o Seriho

5

Líbilo se

24.01. - Získali Alexise Sáncheze, ale i tak jsou dál aktivní na přestupovém trhu. Tentokrát se Manchester United zaměřil na středního záložníka Jeana Michaaeuml;la Seriho, jenž obléká dres Nice. O tohoto reprezentanta Pobřeží Slonoviny se zajímá celá řada velkých klubů. Na konci sezóny mu ve francouzském klubu vyprší smlouva. Výstupní klauzule má hodnotu 33 miliónů liber.

Jean Seri začínal svou fotbalovou kariéru v rodném Pobřeží Slonoviny. Působil v klubu ASEC Mimosas, což je neúspěšnější klub v zemi. Poté se vydal zkusit štěstí do Porta, kde hrál za rezervní tým. V roce 2013 podepsal smlouvu s jiným portugalským klubem - s Paços de Ferreira. Zahrál si nejvyšší portugalskou soutěž, ve které během dvou sezón odehrál 54 zápasů a vstřelil 2 góly.

V roce 2015 jej za 1 milión eur koupila Nice. Minulá sezóna byla v podání Seriho velmi povedená, když si připsal 34 ligových startů a 7 branek. V této sezóně má Seri bilanci 1 gólu a 6 asistencí.

Nyní mu ale na konci tohoto ročníku vyprší stávající smlouva. Ta obsahuje výstupní klauzuli ve výši 33 miliónů liber. Už během léta se o něj zajímala Barcelona. Na poslední chvíli ale z dohody sešlo.

Manchester United měl nyní vstoupit do jednání. Začíná již budovat tým pro příští sezónu. Na konci této sezóny skončí Michael Carrick. Nejistá je budoucnost Marouana Fellainiho, kterému vyprší kontrakt. Právě proto se Red Devils zaměřili na Jeana Seriho.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články