Zpět na » Premier League » Nolan zůstává v Boltonu a sní o reprezentaci

Premier League - Nolan zůstává v Boltonu a sní o reprezentaci

0

Líbilo se

03.03. - Fanoušci Boltonu si mohou zase jednou zhluboka oddechnout. Záložník Kevin Nolan bude až do roku 2011 vodit tým na hřiště s kapitánskou páskou na ruce. Souhlasil totiž s novou čtyřletou smlouvou, kterou mu klub nabídl. Jeho týdenní plat by se měl pohybovat okolo 30 000 liber za týden.

Nolana lanařila v posledních přestupových obdobích spousta týmů zvučných jmen, ale čytřiadvacetiletý středopolař se nakonec rozhodl zůstat v Boltonu. Jeho snem nadále zůstává reprezentovat svoji rodnou zem, proto by se mohlo zdát, že přestupem do většího klubu by se jeho šance na reprezentaci zvýšily. Nolan na svoji první pozvánku stále čeká, Steve McClaren jej dosud přehlížel. Nolan však nevidí překážku v tom, že by nehrál za "top" klub.

"Nikdy jsem si neříkal, že bych kvůli tomu musel přestoupit. Reprezentační trenér má asi jiný názor, ale já jsem o přestupu kvůli zvýšení šancí na reprezentaci nikdy nepřemýšlel. Dohodl jsem se tady na nové čtyřleté smlouvě a jsem za to moc rád. Věřím, že za reprezentaci mohu hrát i jako hráč Boltonu. Byl by to velký úspěch pro mě i pro klub, který mi tolik pomohl v mém rozvoji," vysvětluje Nolan svoje rozhodnutí setrvat u Trotters.

Přiznává také, že jej velmi zklamalo, když nebyl pozván ani pro přátelský zápas proti Ĺ panělsku. Zároveň však ale dodává, že naději neztrácí a ve svůj sen stále věří.

"Byl jsem velmi zklamaný, protože Steve povolal spoustu nováčků a říkal jsem si: Dostane se někdy také na mě? Ale žádný hněv necítím, musím dál pracovat, třeba moje šance není daleko. Když budu hrát dobře v klubu, dostanu ji dříve nebo později," dodává odhodlaně Nolan.

Kevin Nolan odehrál v letošní sezóně za Bolton 23 zápasů a vstřelil tři branky. V týmu Sama Allardyce patří mezi klíčové osobnosti středu pole a má velký podíl na letošních skvělých výsledcích Boltonu.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články