Zpět na » Premier League » Hádky na téma finálová rvačka neberou konce

Premier League - Hádky na téma finálová rvačka neberou konce

0

Líbilo se

01.03. - Chelsea vyhrála ve finále Carling Cupu nad Arsenalem 2:1, přesto je teď médii mnohem více než výsledek probírána bitka v posledních minutách zápasu. Tři vyloučení hráči. Mikel na straně Blues a Adebayor a Toure z Gunners. Přímo na hřišti uklidňovali hráče i samotní trenéři.

Arséne Wenger, manažer Arsenalu, obvinil asistenta rozhodčího ze lži. Ten totiž v zápise o utkání uvedl, že Adebayor udeřil Lamparda. S tím však Wenger nesouhlasí a žádá, aby Frank Lampard přiznal, že k žádnému kontaktu nedošlo.

Toto tvrzení dokonce potvrzuje i agent samotného Lamparda, který tvrdí, že s Lampardem na toto téma hovořil a ten mu řekl, že ho nikdo nepraštil. Adebayor přesto dostal třízápasový distanc a kvůli němu přišel o zápas FA Cupu, v němž Arsenal ve středu podlehl Blackburnu 0:1. Navíc mu hrozí, že příjde další trest od disciplinární komise za to, jak se po obdržení červené karty zdráhal opustit hřiště.

Wenger podle svých slov nechápe systém rozdělování trestů. "Je neuvěřitelné, že za strkanici, které se účastní 20 hráčů, jsou souzeni pouze hráči našeho týmu!" Nějak ovšem zapomněl, že poměr vyloučených hráčů byl jen 2:1 pro Arsenal. Možná na jeho proslovech může mít podíl i to, že skóre zápasu bylo opačné.

Jarmil Vepřek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články