Zpět na » Premier League » Jednám o přestupu do Arsenalu, přiznal "nový Özil" ze Stuttgartu

Jednám o přestupu do Arsenalu, přiznal "nový Özil" ze Stuttgartu

Jednám o přestupu do Arsenalu, přiznal © thesun.co.uk - Berkay Ozcan

0

Líbilo se

29.10. - Záložník bundesligového VfB Stuttgart Berkay Özcan tvrdí, že jedná o přestupu do Arsenalu, který jej sleduje už dva roky. Turecký reprezentant do 21 let byl v loňské sezóně jednou z opor Stuttgartu při postupu do Bundesligy, letos ale za německý klub odehrál jediné ligové utkání.

Turecký záložník narozený v německém Karlsruhe přiznal, že sní o přestupu do Londýna, ale připouští, že takový krok by možná mohl být předčasný vzhledem k jeho nedostatku zkušeností.

V rozhovoru pro beIN Turkey, Özcan řekl: „Můj agent a já jsme uprostřed jednání s Arsenalem. Arsenal mě skautoval poslední dva roky a posílal zástupce sledovat mě v utkáních.“

„Nejsem si jistý, jestli nastal ten pravý čas pro přestup do Arsenalu. Možná je to na mě příliš brzy. Chtěl bych se nejprve prosadit tady a pokračovat tím ve vývoji.“

Devatenáctiletý záložník také přiznal, že jej pojí přátelský vztah s hvězdou Arsenalu Mesutem Özilem, se kterým je často srovnáván. „Když jsme oba v Německu, občas se sejdeme,“ dodal Özcan.

Švábové po nepřesvědčivém vstupu do nové bundesligové sezóny okupují až třinácté místo tabulky, ale ve středu postoupili díky vítězství nad FC Kaiserslauternem již do třetího kola DFB Pokalu.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články