Zpět na » Premier League » Odejde Fowler za oceán?

Premier League - Odejde Fowler za oceán?

0

Líbilo se

28.02. - Trenér amerického klubu New England Revolution Steve Nicol potvrdil zájem o útočníka Liverpoolu Robbieho Fowlera, kterého láká k přestupu do tamní soutěže MLS.

32letý veterán má poslední dobou v Liverpoolu velice složitou pozici, protože ofenzíva Reds je obrovsky nabitá a vzhledem k věku tohoto úspěšného Angličana se dá očekávat, že i nadále budou dostávat více šanci Bellamy, Kuyt nebo Crouch. Fowlerovi navíc v dubnu na Anfield Road skončí smlouva a všechno nasvědčuje tomu, že španělský kouč anglického klubu Rafael Benitez nebude ochoten s tímto fotbalistou prodloužit.

Trenér Revolution Nicol už s Fowlerem za Liverpool hrál na počátku 90. let a nyní usilovně bojuje o jeho přesun do USA. New England patří v Americe k těm lepším klubům, přestože je v lednu opustil jejich nejlepší hráč Clint Dempsey, jehož si vybral jiný klub Premier League - Fulham. Nicol se snaží zacelit způsobenou mezeru v sestavě a Fowler může být tím pravým, i když oba nehrají na stejných postech. Americký celek však získal za Dempseyho určité množství financí a vedení Revolution je rozhodnuto posílit kádr.

„O Robbieho se opravdu zajímáme. Hovořili jsme s ním, ale zdaleka není ještě nic dohodnuto. Uvidíme zda v Liverpoolu dostane nový kontrakt nebo přestoupí. V současné době je hlavním problémem finanční stránka. Každý si po vzoru Davida Beckhama, který bude od léta působit v LA Galaxy a přijde si zde na slušný balík peněz, myslí, že si vydělá to co on. Ovšem nemusí to být pravda. Z prodeje Dempseyho jsme utržili nějaké finance a hledáme někoho, kdo by se stal vůdcem našeho mužstva. Fotbalistu, který by ukázal mladým hráčům o čem tato hra je. Fowler je jedním z nich, jenže k dohodě obou klubů zatím chybí hodně,“ uvedl Nicol.

/ Fotbalportal.cz/home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články