Zpět na » Premier League » Reds vs. Blades: Dvě penalty, zlomený nos a narození dítěte

Premier League - Reds vs. Blades: Dvě penalty, zlomený nos a narození dítěte

0

Líbilo se

25.02. - To vše doprovázelo střetnutí 28. kola mezi Liverpoolem a Sheffieldem. Manažer Sheffieldu Neil Warnock se vyjádřil k pádu Stevena Gerrarda, který podle jeho slov nafilmoval, Peter Crouch utržil nepříjemné zranění a „Pepe“ Reina oslavil, i když ne přímo na hřišti, narození potomka.

„V poločasové přestávce jsem se setkal se Stevenem a na rovinu mu řekl, že mě zklamal. Svůj pohled neustále směřoval k rozhodčímu a říkal si o penaltu. Na druhou stranu byl zákrok opravdu sporný. Gerrarda nemůžeme nijak zvlášť vinit, protože někteří sudí by hru nechali běžet, jiní pískají,“ komentoval situaci Warnock.

Spoluhráč reprezentačního záložníka Robbie Fowler, byl právě tím, kdo využil Gerrardem dvakrát nabídnutou možnost skórovat ze značky pokutového kopu. Střelec si nemyslí, že kapitán nafilmoval pád a dodává: „ Všichni víme, že Stevie je zrozen pro vítězství a když vidí příležitost, jednoduše ji využije.“

Nešťastnou náhodou byl k zemi poslán Peter Crouch, když jeho tvář zasáhla kopačka forvarda Žiletek Roba Hulse. „Mluvil jsem s Peterem po zápase. Má zlomený nos, ale není to nic až tak vážného,“ řekl Rafael Benitez na internetových stránkách klubu.

O poznání lepší starosti má v těchto dnech gólman José Reina. Den před utkáním se stal otcem. Pro sobotní utkání tedy dostal volno a trávil jej v nemocnici s manželkou. Spoluhráči mu poslali nádherný dárek v podobě vítězství 4:0.

Karel Pernica / skysports.com, itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články