Zpět na » Premier League » Arséne Wenger vyzývá k masivním změnám přestupového okna

Premier League - Arséne Wenger vyzývá k masivním změnám přestupového okna

Arséne Wenger vyzývá k masivním změnám přestupového okna © zimbio.com, fotbalportal.cz - Arséne Wenger

3

Líbilo se

06.09. - V Arsenalu samozřejmě nepanuje zrovna příjemná atmosféra. Klub nezačal sezónu dobře. V lize už dvakrát prohrál. Gunners se sice podařilo udržet Özila a Sáncheze, ovšem ani jeden z nich nepodepsal novou smlouvu. V lednu se o nich bude znovu jednat. Arséne Wenger proto volá po velkých změnách, co se týče přestupového okna. Jaké je jeho řešení?

Alex Oxlade-Chamberlain sice odešel z Arsenalu do Liverpoolu, ale Mesut Özil i Alexis Sánchez budou i nadále oblékat dres Kanonýrů. Minimálně ještě půl roku. Ovšem oba zatím odmítli souhlasit s novou smlouvou. Ty stávající jim vyprší na konci sezóny 2017/2018.

V lednu se kluby mohou znovu pokusit o jejich získání. Zejména v případě Alexise Sáncheze se dá očekávat, že Manchester City přijde s novou nabídkou. Nebo může půlroku počkat a v létě ulovit Sáncheze zadarmo.

Arséne Wenger nesouhlasí se současným rozdělením přestupových oken. Udělal by zásadní změnu. Zcela by zrušil lednové přestupové okno.

„Hráči, kteří teď nehrají, nebo ti, kteří vypadnou ze sestavy třeba v říjnu, začnou znovu myslet na to, kam v lednu mají odejít.“

„Jsme tady, abychom bavili lidi. Ale to můžete dělat s lidmi, kteří jsou skutečně na palubě, abychom společně něčeho dosáhli. A ne, že hráč každou minutu myslí na to: Kam mohu odejít?“

„Věřím, že musíme do hry přinést určitou slušnost. Dnes si všichni stěžujeme na to, že se fotbal až příliš často stává obchodem a nemůžeme s tím nic dělat.“

„Ideální by bylo, kdyby se přestupová přestávka uzavřela 48 hodin před prvním zápasem sezóny a úplně by se uzavřela až do konce sezóny.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesportbible.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
CPuyol - 07.09. Odpovědět

Ano, dnešní společnost tě označí za fašouna, nácka, pokud nejdeš se stádem. Řekneš svůj názor a jsi nácek. Tak to dneska chodí a už jsem si vlastně i zvykl. Souhlas s tuff.

CPuyol

Liberálfašisti a vlastizrádci dostanou co si zaslouží ,neboj chlape CPuyol,Karma je zdarma jak říkám. Smajlík 7

TuffGong
Eidur - 08.09. Odpovědět

Jeho názor byl označit mě za EUrohujera a bolševika. A pak se diví, že jej označím taky něčím, s čímž on nesouhlasí. Smajlík 3 A ještě me cpe do Brna, no mám dost Smajlík 3

Eidur

PS: eidur - malého máš možná v trenkách ale nevím vy noví evropané máte 9 pohlaví tak sry. pokud jsem netrefil tvou úchylku. Smajlík 7

TuffGong
Eidur - 07.09. Odpovědět

Dobře ty náš malý nacionalisto. Strýček Dolfi by byl na tebe pyšný

Eidur

Je vidět kde hledáte inspiraci neobolševici . Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Eidur - 07.09. Odpovědět

Ach jo, ani koment to nepochopí Smajlík 2 Hold malého (starého) nacionalistu novým věcem nenaučíš

Eidur

lol , asi další diagnoza brno , taky nic nepochopil , nějaká přizen z wazz ???? Smajlík 7

TuffGong

ok tak naposled PS: kdo není ve stádu je nácek ????????

TuffGong
Tscar - 07.09. Odpovědět

Tady to chce holt regulovat.
Omezit ceny hráčů, omezit platy hráčů, omezit ceny lístků, omezit to, co si můžou říct za vysílací práva.

Tscar
Eidur - 07.09. Odpovědět

Ačkoliv toho senilního dědulu čím dál více nemusím, lednové přestupové období by se za mě klidně zrušit mohlo a uzavření přestupů před zahájením sezóny je dle mě taky OK.

Eidur

Wenger pořád fňuká. Smajlík 3

LampardVIII
Kuzma - 06.09. Odpovědět

No jo Wenger, ten už neví coby Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Ne nejlepší by bylo zrušit přestupy úplně.

MESSIFCB
M1Ozil - 06.09. Odpovědět

Ty si magor

M1Ozil
COKO - 06.09. Odpovědět

Náhodou dobrá myšlenka.

COKO

Hrozná volovina...

FotbalFan
COKO - 06.09. Odpovědět

Já bych tuhle myšlenku i uvítal. 1) reprezentace by neměly problémy (viz Anglie kde PL je složená převážně z cizinců). 2) hráči kteří hrají v akademii by měli zajištěnou budoucnost a nadějní hráči by se nemuseli courat po hostovačkach. Problém by měli hráči ze zámoří, tam bych pak omezil pravidlo po 18 roku a povolil přestupy do mladežnických akademii.

COKO

Ty seš Pepík... Smajlík 10

Bal-lack

Coko,z pohledu reprezentaci by ta myslenka byla dobra,jenze na druhou stranu-hrac ktery chce odejit-ma cenu ho drzet jeste dalsiho pul roku prakticky nasilim?Co tak asi muze klubu dat kdyz nema zajem ani motivaci?Zbytecne trauma pro hrace,a zbytecne vydaje klubu na jeho ziveni. Smajlík 7

tomogara
COKO - 07.09. Odpovědět

Jak je výše psáno - pokud by přestupy prakticky neexistovaly, tak by hráč neměl ani potřebu nikam odcházet a hrál by na plno - jelikož pokles formy, či jakýkoliv náznak nezájmu by mu zajistil cestu do rezervy, z fotbalistů by se tak stali normálni zaměstnanci, kteří by neměli pocit že jsou nesmrtelní a při poklesu formy, nějaké ty večírky, děvky atd...by si vydupal přestup jinam. Ne, rezerva nebo padáka a běž dělat jinou práci... to bys viděl tu motivaci.

COKO
Eidur - 07.09. Odpovědět

Sorry jako, ale tohle je COKO absolutní nesmysl. Jsme multikulturní společnost, nikdy by nedošlo k sehrání těch nejlepších v týmu, většina hráčů by ztratila motivaci, protože by právě už neměli kam se posunout. Došlo by k úpadku fotbalu, jelikož by všechny rekordy byly zpochybňovány, ekonomika by šla rapidně dolů, sledovanost fotbalu taky, atd. atd.

Eidur
M1Ozil - 07.09. Odpovědět

Jasne Coko, este komunizmus a beztriednu spolocnost, vam jebe na tie hlav

M1Ozil

COKO já chápu o co ti jde, ale někdy seš tak mimo realitu, že je to k smíchu. Jak by si řešil jenom stěhování? Třeba z jednoho konce Španělska na druhý? Nebo do jiné země? Co kdyby si byl skvělým hráčem v klubu bez ambicí, kam by ses pak mohl posunout? Co kdyby ses narodil někde na konci světa, neměl peníze dostat se do akademie klubu, který je odpovídajicí tvému talentu a v dospělosti by si už přestouput nemohl. A to mě dalších XXX věcí nenapadá... žiješ mimo realitu.

Bal-lack
Kadim - 07.09. Odpovědět

Culés kucí to trošku přeháněj s hrdostí na la Masíu. Povedla se tam jedna generace. Šlus. Zrušit přestupy je snad největší hovadina ze všech vizionářskejch nápadů, jak "zlepšit" fotbal. Mimochodem, Messi je teda podle vás nejlepší na světě. Dosáhl by těch kvalit i v Newell's Old Boys?

Kadim

Jsme multikulturní společnost = a to je z které schůze EUrohujere ???

TuffGong
Eidur - 07.09. Odpovědět

Promiň ty náš malý nacionalisto, ale vysvětlovat ti to nebudu, pokud si to neuvědomuješ sám Smajlík 3

Eidur
COKO - 07.09. Odpovědět

Smajlík 2 Kluci, ale vždyť je jasný že je to utopie, ja tá jen tak spekuluji a sním co by kdyby a vy to berete jako vážnou věc. Achjo.

COKO
COKO - 07.09. Odpovědět

Karim: lepší povest se jedna generace, než žádná Smajlík 6

COKO

Hesla jako za komančů na schůzi ÚV . Smajlík 11

TuffGong

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsem-gay-transsexual-Asiat-mam-chlupy-na-bradavkach-Tak -to-jsi-nejlepsi-pojedes-na-staz-Toto-desive-VIDEO-se-znovu-siri-mezi-lidmi-496142 ,

TuffGong
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články