Zpět na » Premier League » Given je připraven na návrat

Premier League - Given je připraven na návrat

0

Líbilo se

21.02. - Brankář Newcastlu United Shay Given je připraven se vrátit do brány svého mužstva již v nedělním střetnutí s Wiganem Athletic.

Irský gólman už v první polovině této sezóny laboroval se zraněním svého břicha a přibližně od půlky ledna se objevily i potíže s tříslem.

Given se však zotavuje podle plánu a doufá, že už v neděli v utkání s Latics bude moci zasáhnout do hry.

„Věřím, že se o víkendu již připojím k ostatním a proti Wiganu se postavím mezi tři tyče. Čtvrteční klání se Zulte Waregemem je na můj návrat sice až příliš brzký termín, ale trénink jde dobře, takže nedělní zápas vypadá realisticky,“ uvedl Given.

Magpies ve čtvrtek, jak už bylo zmíněno, čeká v rámci Poháru UEFA belgické mužstvo Zulte Waregem a bývalý gólman Blackburnu tvrdí, že Newcastle přes něj po vítězství 3:1 z minulého utkání přejde do další fáze této prestižní fotbalové soutěže.

„Rádi bychom hráli finále. Glasgow není daleko a pro naše příznivce by tato cesta byla ideální. Bude to sice těžký úkol, ale pokud nebudeme v sestavě nikoho postrádat, mohlo by se nám to podařit. Jsme dobrý tým a není důvod, proč bychom nakonec nemohli zvítězit,“ dodal irský reprezentant.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články