Zpět na » Premier League » Manchester City připravuje nabídku za Alexise. Arsenal chce 80 milionů liber

Premier League - Manchester City připravuje nabídku za Alexise. Arsenal chce 80 milionů liber

Manchester City připravuje nabídku za Alexise. Arsenal chce 80 milionů liber © mirror.co.uk - Pep Guardiola a Alexis Sánchez

1

Líbilo se

09.07. - BULVÁRNÍK Arsenal přivedl první velkou posilu v osobě Alexandreho Lacazetta. To největší letní drama však fanoušky i samotný Arsenal čeká spíše v otázce budoucnosti Alexise Sáncheze než v dalších příchodech. O chilského hráče se v Anglii nejvíc zajímá Manchester City a Arsenal již začíná konkretizovat své požadavky.

Manchester City začal v Premier League se přestupy jako první, to ale neznamená, že jsou Citizens nasyceni. Manchester Cit pečlivě sleduje situaci kolem Alexise Sáncheze, kterému na konci příští sezony končí smlouva, a připravuje první nabídku, se kterou chce Arsenal oslovit.

Do konce Sánchezovy smlouvy zbývá rok a její prodloužení je zatím v nedohlednu. Arsenal měl Chilanovi nabídnout dvouleté prodloužení smlouvy s platem 300 tisíc liber týdně. Sánchez však chce o sto tisíc liber více.

Manchester City tak hodlá přesvědčit Arsenal, že udělá lépe, když Sáncheze prodá ještě toto léto a nebude riskovat jeho volný odchod příští rok. Vedení Citizens je přesvědčeno, že dostatečně přesvědčivých by mohlo být 50 milionů liber.

Arséne Wenger před pár měsíci věřil, že Alexis prodlouží smlouvu a zůstane hráčem Gunners. S velkým odhodláním deklaroval, že Sánchez každopádně nepřestoupí do jiného týmu Premier League. S ubývajícím časem se však zdá, že Arsenal postupně ustupuje od svých zásad. Po Manchesteru City prý Gunners za Sáncheze požadují 80 milionů liber.

I sám Alexis by se prý rád připojil k týmu, který vede Pep Guardiola. Klíčový střelec Arsenalu věří, že na rozdíl od společného působení v Barceloně nyní Guardiola plně docení jeho kvality a bude klíčovou součástí základní jedenáctky Manchesteru City.

Ondřej Pražák / mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články