Zpět na » Premier League » Foster vzhlíží k United

Premier League - Foster vzhlíží k United

0

Líbilo se

16.03. - Anglický gólman Watfordu Ben Foster potvrdil, že byl kontaktován vedením Manchesteru United, které je připraveno mu nabídnout nový kontrakt.

Foster je momentálně působí v klubu z londýnského předměstí v rámci hostování právě z Manchesteru United a v letošní sezóně je jednoznačně nejzásadnější složkou týmu Hornets. Gólman, jenž si díky svým skvělým výkonům zachytal i za reprezentaci Albionu tak má namířeno zpět do kádru Rudých Ďáblů.

Edwin van der Saar je v současnosti na Old Trafford brankářem číslo jedna, ale s Fosterovým letním návratem mu vyvstane velká konkurence a oba s největší pravděpodobností čeká příští rok pod vedením kouče Sira Alexe Fergusona obrovský boj o post jedničky United.

„Koupil jsem dům na okraji Manchesteru a chtěl bych se tam usadit. Bylo mi řečeno, že klub je velmi potěšen mým fotbalovým růstem a už pro mě připravil vylepšenou smlouvu. Chci hrát na Old Trafford a jsem připraven chytat za Red Devils. Chtěl bych si vybojovat místo v základní sestavě, usadit se tam a zaměřit se výhradně na mou další kariéru v dresu Manchesteru United,“uvedl Foster, který v dubnu oslaví 24. narozeniny.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články