Zpět na » Premier League » Hargreaves nechybí v nominaci Albionu

Premier League - Hargreaves nechybí v nominaci Albionu

0

Líbilo se

16.03. - Steve McLaren zveřejnil nominaci anglické reprezentace na následující kvalifikační utkání o postup na Euro 2008 proti Izraeli a Andoře. Výběr se obešel bez větších překvapení.

Po neúspěšném přátelském zápase proti Ĺ panělsku tentokráte nedostali pozvánku Joey Barton, Gareth Barry a Shaun Wright-Phillips. Naopak povolán byl Scott Parker, stejně jako po zranění se vracející Owen Hargreaves.

Na levém kraji středové formace by měl v Tel Avivu dostat příležitost Aaron Lennon, který se však v poslední době potýká se zdravotními problémy - připraven tak bude eventuálně jeden z dvojice dvojice Kieron Dyer - Stewart Downing.

Naopak vpravo bude zřejmě hrát Steven Gerrard, zatímco ve středu zálohy se představí Frank Lampard právě s Owenem Hargreavesem.

Vedle Wayne Rooneyho se v útočného dvojici pravděpodobně objeví Andy Johnson. Do brány hlásí návrat Paul Robinson - Ben Foster si tak na svou další šanci v národním dresu bude muset ještě počkat.

Brankáři: Robinson (Tottenham), Foster (Watford), Carson (Charlton)

Obránci: G Neville (Man Utd), Richards (Man City), Ferdinand (Man Utd), Terry (Chelsea), Woodgate (Middlesbrough), Carragher (Liverpool), A. Cole (Chelsea), P. Neville (Everton)

Záložníci: Gerrard (Liverpool), Hargreaves (Bayern Mnichov), Lampard (Chelsea), Lennon (Tottenham), Parker (Newcastle), Carrick (Man Utd), Dyer (Newcastle), Downing (Middlesbrough)

Ăštočníci: Johnson (Everton), Rooney (Man Utd), Defoe (Tottenham), Bent (Charlton)

/ bbc.co.uk / skysports.com / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články