Zpět na » Premier League » Diego Costa stále neví, zda v Chelsea zůstane. Přestup do Číny zavrhl

Diego Costa stále neví, zda v Chelsea zůstane. Přestup do Číny zavrhl

Diego Costa stále neví, zda v Chelsea zůstane. Přestup do Číny zavrhl © dailymail.co.uk - Diego Costa

0

Líbilo se

12.06. - Minulý týden Diego Costa veřejnosti sdělil, že mu manažer Antonio Conte oznámil, že v jeho budoucích plánech nemá místo. Od té doby ze strany nepřišlo potvrzení o umístění španělského útočníka na přestupovou listinu. Ten je tak v posledních dnech v nepříjemné nejistotě.

V probíhající kvalifikaci o účast na příštím Mistrovství světa si Costa mohl částečně spravit chuť, když se gólem podílel na výhře Španělska nad Makedonií 2:1. Costa ale stále neví, jestli bude v příští sezoně hrát v Chelsea, nebo si bude muset hledat nový klub.

O Costovy služby se uchází i italský AC Milán. „Mám platný kontrakt s Chelsea, jsme hráčem klubu, který nejlépe ví, jak mě využije. Nyní musím počkat, jak se Chelsea rozhodne. Pokud se klub rozhodne mě prodat, budu hledat tu nejlepší možnou variantu,“ odpověděl Costa na otázku potenciálního přestupu.

„Mezi případnými zájemci je i Atlético Madrid. Neznamená to, že bych v případě přestupu nemohl hrát, klub by mě mohl poslat hostování, hlavně abych hrál,“ potvrdil Diego Costa.

Sám Costa vyvrátil spekulace o možném odchodu do Číny. Vzhledem k očekávánému Mistrovství světa chce hrát v kvalitní lize, ve které bude víc na očích.

„Všichni ví, že ať už bych se vrátil zpět, nebo ne, mám k Atléticu velmi hluboký vztah. S určitostí mohu vyloučit přestup do Číny. V této sezoně se bude hrát Mistrovství světa a na to musím myslet,“ sdělil své Španěl své plány.

Osmadvacetiletý útočník znovu připomněl chladné vztahy s manažerem Antonio Contem. „V životě se setkáváte s dobrými i špatnými lidmi. Já se snažím být vždycky v pohodě. Na názor se musíte zeptat jeho [Conteho], ne mě. Jsou způsoby, jak spolupracovat a jednat s lidmi. Pro mě je nejdůležitější to, že moji spoluhráči mě chtějí a váží si mě. Navzájem se dobře známe, víme, kdo je dobrý a kdo špatný. Se všemi spoluhráči vycházím výborně, což podle mě hovoří za vše,“ uzavřel Costa.

Ondřej Pražák / skysports.com

Nejnovější články