Zpět na » Premier League » Do fronty čekající na Kyliana Mbappého se zařadil i Liverpool

Premier League - Do fronty čekající na Kyliana Mbappého se zařadil i Liverpool

Do fronty čekající na Kyliana Mbappého se zařadil i Liverpool © sportsmole.co.uk - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

12.06. - BULVÁRNÍK O kometu letošní sezony, Kyliana Mbappého, se zajímají přední evropské týmy v čele s Realem Madrid. Do závodu o osmnáctiletého francouzského útočníka, jehož případný přestup nebude vůbec levnou záležitostí, se zapojil i Liverpool.

Poté co Liverpool Mbappého sledoval v průběhu celé sezony, se Jürgen Klopp rozhodl a kontaktoval hráčova agenta. Ve vyjednávání s hráčem ale nebude mít Liverpool jednoduchou úlohou. Dalšími zájemci o získání Kyliana Mbappého jsou nejen týmy z Premier League, ale především čerstvý obhájce Ligy mistrů. Real Madrid je prý ochoten zaplatit za Mbappého až sto milionů liber.

Liverpoolu se v uplynulé sezoně osvědčily rychlostní typy fotbalistů. Křídelník Sadio Mané se stal jedním z klíčových mužů Kloppova mužstva, což se potvrdilo zejména při Senegalcově lednové nepřítomnosti. Dalším rychlíkem v Kloppově ofenzivě by se mohl stát někdejší hráč Chelsea, Egypťan Mohamed Salah.

Kylian Mbappé, v uplynulém ročníku autor 26 gólů, byl součástí mužstva Monaka, které zastavilo čtyřletou hegemonii PSG a získalo mistrovský titul. Líbivým a úspěšným fotbalem se Monako představilo i v Lize mistrů, ve které se dostalo do semifinále. I to je důvod, proč je prakticky o všechny hráče Monaka velký zájem.

Ondřej Pražák / dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kylian Countiho Firmino, ty bláho to by nebylo vůbec špatný, ale mám pocit že i když by se do Livecu hodil víc jak do většiny evropských klubů, Livec na něj může zapomenout.

12player
Reklama
Reklama
Nejnovější články