Zpět na » Premier League » Collins kritizuje SFA

Premier League - Collins kritizuje SFA

1

Líbilo se

16.03. -

John Collins, manager Hibernianu, kritizuje skotskou fotbalovou asociaci (SFA) za to, že sjednala dva přátelské mezistátní zápasy mezi skotským a kanadským výběrem do 20 let.

Hráči Hibernianu - brankář Andy McNeil, záložník Kevin McCann a útočník Steven Fletcher - jsou na tato utkání nominováni. To by Collinsovi nevadilo, kdyby se tyto zápasy neodehráli 24. a 27. března, tj. pěd dnů před velmi důležitým edinburghským derby s Heart of Midlothian. V tomto zápase nepůjde jenom o prestiž, ale také o účast v poháru UEFA.

"Nezdá se mi to rozumné, aby hráči po půli sezony tak cestovali. Nechápu, proč vybrali Kanadu - a k tomu ještě západní pobřeží," sdělil Collins své rozhořčení pro The Edinburgh Evening News.

První utkání se odehraje v Bunaby, druhé ve Victorii. SFA naplánovala tímto způsobem tato přátelská utkání z důvodu, aby se mladí Skotové seznámili s podmínkami, jaké v Kanadě panují, aby se dostatečně připravili na nadcházející místrovství světa hráčů do 20 let, které se bude konat v létě právě v této severoamerické zemi.

Skotská reprezentace začne svou účast ve skupině mistrovství světa 1. července proti Japonsku a následně proti Nigérii. Obě utkání se odehrají v Bunaby. Poté se výběr Skotska přemístí do Victorie, kte se utkají s celkem Kostariky.

Milan Mikulka / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články