Zpět na » Premier League » Arteta: Atletico a já... fáma

Premier League - Arteta: Atletico a já... fáma

Arteta: Atletico a já... fáma © skysports.com - Mikel Arteta momentálně do Atletica určitě odcházet nebude.

0

Líbilo se

23.11. - Španělský záložník ve službách Evertonu Mikel Arteta se nechal slyšet, že spekulace ohledně jeho přestupu do Atletica Madrid jsou holým nesmyslem a svou další budoucnost vidí na Goodison Parku, kde je velmi spokojený.

Španělský tisk před nedávnem přinesl informaci, že hvězda Toffees by si jednou dokázala představit oblékat dres madridského Atletica. Sám hráč ale všechen humbuk, který se po vydání tohoto článku vytvořil, považuje za zbytečný, protože žádný přestup na Pyrenejský poloostrov se konat nebude. Zároveň však rozmlžil celou záležitost. V souvislosti s mužstvem „Indios“ s novinami mluvil. Od té doby však údajně uplynulo již 5 let.

„Vůbec nevím, kde se tohle story vzalo. S médii jsem o této problematice vůbec nehovořil. O Atleticu jsem s novináři skutečně mluvil, ale bylo to někdy před 5 lety a navíc jsem jen řekl, že tento tým je dobrý, což si také stále myslím. Ovšem tady jsem šťastný,“ rozehnal oblak nejasností okolo celé kauzy Arteta.

Odchod na jih Evropy je skutečně podle všeho pouhý výplod fantazie některého ze španělských médií. Arteta nedávno podepsal na Goodison Parku nový pětiletý kontrakt a i to nasvědčuje tomu, že v Liverpoolu je mu opravdu dobře. Ve městě Beatles působí už od roku 2005 potom, co odešel z Realu Sociedad. Arteta za dva roky stihl za Karamelky odehrát 98 utkání, vstřelit 15 branek a stal se jednou z ústředních postav celku z modré poloviny Merseyside.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Lucas - 23.11. Odpovědět

Jo patri do PD tak at de ...mozna by mu to i pomohlo v prosazeni do Spanelsky repre kam urco patri Smajlík 7

Lucas

Jsou to pouhé spekulace, Everton ví, jak na tom s Artetou jsou. Tohle jsou akorát novinářské hrátky, kterým hodně lidí věří.

Cottager
dusepe - 23.11. Odpovědět

Myslím si, že to je pro Everton výborná zpráva. Určitě se objeví další spekulace ohledně Atletica, ale Toffees by si měli svého možná nejlepšího hráče udržet. Doufám, že se jim to i podaří.

dusepe
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články