Zpět na » Premier League » Bayern? Zatím to neřeším, říká Schwarzer

Premier League - Bayern? Zatím to neřeším, říká Schwarzer

0

Líbilo se

14.03. - Brankářská legenda německého fotbalu Oliver Kahn má v plánu v létě skončit v Bayernu Mnichov a bavorský velkoklub se už poohlíží po náhradě. V úvahu připadá i australská reprezentační jednička Mark Schwarzer z Middlesbrough. Ten však zatím podle svých slov zájem mnichovského klubu neřeší.

Čtyřiatřicetiletý Schwarzer už působí v Middlesbrough deset let a na Riverside Stadium je podle všeho více než šťastný. Zájem ze strany Bayernu ho však potěšil.

"Je velmi příjemné být spojován s klubem jako Bayern Mnichov. Vždycky je potěšující slyšet o zájmu nějakého velkoklubu. Ale vše, na co se teď soustředím, je podávat dobré výkony v Middlesbrough. Máme dobrou sezónu, jsme stále ve hře ve dvou soutěžích a můžeme dosáhnout dobrých výsledků. Čeká mě také náročné léto s Austrálií, takže je teď spousta jiných záležitostí, na které se potřebuji koncentrovat," odmítá Schwarzer jakékoliv poblouznění ze zájmu Bayernu.

Zajímavé je, že Schwarzer má německé kořeny, jeho rodiče emigrovali v šedesátých letech do Austrálie a nyní by se tedy mohl vrátit do země svého původu. Svoji evropskou pouť začínal právě v Německu, kde oblékal nejdříve dres Dynama Drážďany a poté to zkoušel také v dresu Kaiserslauternu, ale většího uznání se dočkal až při přesunu na Britské ostrovy. Po jedné sezóně v Bradfordu už působí celou dekádu v červeném dresu Boro a s klubem vyhrál například Carling Cup, minulou sezónu byl u fantastické jízdy Middlesbrough až do finále Poháru UEFA.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články