Zpět na » Premier League » Joey Barton putoval za mříže

Premier League - Joey Barton putoval za mříže

0

Líbilo se

13.03. - Policie z Merseyside zatkla a uvěznila záložníka Manchesteru City Joeyho Bartona. Známý hříšník je podezřelý ze spáchání trestného činu napadení. Prozatím byl propuštěn na kauci.

Barton byl zatčen kvůli incidentu na Wavertree v Liverpoolu, kde se měl pohádat s místním taxikářem a pak jej napadnout.

"Mohu potvrdit, že jsme zatkli čtyřiadvacetiletého muže, který je podezřelý ze spáchání trestného činu napadení. Budou probíhat další vyšetřování, do května byl propuštěn na kauci," oznámil mluvčí policie Merseyside.

Letošní sezóna, ostatně jako i ty předchozí, je pro Bartona opět naplněna řádkou skandálů. Je tomu asi měsíc zpátky, co Barton nevhodně gestikuloval na Fratton Parku na fanoušky domácích Pompey. Ve stejném utkání také velmi nevybíravě fauloval Pedra Mendese a celou záležitost poté vyšetřovala i Fotbalová Asociace. Zde však vyvázl bez trestu. V říjnu minulého roku musel zaplatit pokutu 2 000 liber za to, že si před fanoušky Evertonu stáhnul trenýrky. V neděli, při porážce s Blackburnem Rovers 0:2, naštvaně hodil do ochozů svůj dres a poukazoval na nedostatek ambicí svých klubových spoluhráčů.

Martin Vymyslický / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články