Zpět na » Premier League » Kam s ním?

Premier League - Kam s ním?

0

Líbilo se

14.03. - Podobný problém jako Jan Neruda ve svém fejetonu, nyní řeší v Manchesteru United. Avšak s tím rozdílem, že do role starého Nerudova slamníku je postaven Alan Smith, který se již zotavený po vážném poranění kotníku, musí zabývat otázkou své budoucnosti na Old Trafford.

Vlivem zranění, jež si vyžádalo léčbu po dobu jednoho roku, se kariéra forvarda poněkud pozastavila. Smith popírá jakékoli spekulace o odchodu na hostování, ale navzdory tomu se objevují zprávy, že by mohl zamířit do jiného klubu pro získání zápasové praxe.

„Vím o zprávách hlásajících můj odchod, ale já nikam nejdu,“ ujistil veřejnost Alan Smith.

Ăštočník je přesvědčený o svých kvalitách a věří, že má na to, aby přesvědčil také Sira Alexe Fergusona. Doufá, že se mu jeho tvrdá práce vyplatí a tím si zajistí místo v kádru Manchesteru.

„Vždy jsem věřil, že jsem dost dobrý pro tento tým. Proto jsem zde podepsal smlouvu.“

„Pracoval jsem na sobě tvrdě, abych se dostal do dobré kondice. Chci být součástí týmu, který vyhrává a jediná cesta jak toho dosáhnout, je právě tvrdá práce na tréninku.“

„Jestliže bych odešel do konce sezony, může se stát, že budeme odkázáni na hru s pouze jedním útočníkem. Solskjaer je zraněn, Saha rovněž a Larsson se vrátil do Ĺ védska. Nemohlo by pro mě být nic horšího, než někde z hostování sledovat jak se můj klub potýká s nedostatkem forvardů,“ prozrazuje Smith.

Alan si je jistý, že brzo dostane příležitost ukázat svoji třídu.

Karel Pernica / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články