Zpět na » Premier League » Verratti nebo Tolisso? Juventus vybírá náhradu za Pogbu

Verratti nebo Tolisso? Juventus vybírá náhradu za Pogbu

Verratti nebo Tolisso? Juventus vybírá náhradu za Pogbu © zimbio.com - Corentin Tolisso na cestě do Turína?

1

Líbilo se

08.04. - Juventus bude v létě řešit jednu zapeklitou otázku. Stará dáma hledá náhradu za Paula Pogbu a stále se nemůže rozhodnout, kdo bude hlavní prioritou. Tou byl dosud Marco Verratti, ale takový Corentin Tolisso by vyšel daleko levněji.

Juventus připravuje 80 milionů eur na zisk Marca Verrattiho. O italského středopolaře stojí Real Madrid, Inter Milán nebo Bayern Mnichov, Verratti ale několikrát řekl, že má v oblibě právě Starou dámu.

Italský mistr by tím zacelil místo po Paulu Pogbovi, existují ovšem i levnější alternativy. Tou hlavní je Corentin Tolisso z Lyonu, který letos nasázel už 13 branek a trefil se i do sítě Juventusu v rámci základní skupiny Ligy mistrů.

Prezident Lyonu Jean-Michel Aulas nedávno potvrdil, že v létě největší hvězdy francouzského klubu odejdou. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník by mohl do Juventusu zamířit za 40 milionů eur. Dodejme ještě, že o Tolissa v nedávné době stála také Neapol.

Zpět ale k Verrattimu. PSG jej nechce prodat, ale 80 milionů se zdá být přijatelnou nabídkou. Vztahy obou klubů nejsou sice ideální, ale podle Calciomercato.com a La Gazzetta dello Sport má Juventus vynikající vztah s agentem Verrattiho Donatem Di Camplim.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články