Zpět na » Premier League » Benayoun chce v Londýně zůstat

Premier League - Benayoun chce v Londýně zůstat

0

Líbilo se

13.03. - Navzdory mizerným výsledkům a stále se přibližujícímu sestupu prohlásil Yossi Benayoun, že by chtěl ve West Hamu United strávit i několik příštích let. V Londýně je velmi spokojený a k odchodu nevidí důvod.

Izraelský záložník přišel do West Hamu v létě 2005 ze španělského Racingu Santander a svoji debutovou sezónu v Premier League si, ostatně jako celý tým Hammers, užíval. Letos je to však na Upton Parku o něčem jiném, výrazný pokles formy všech hráčů zapříčinil, že West Ham se krčí u dna tabulky a čelí reálné hrozbě sestupu do Championship. Benayoun však nehodlá při eventuálním sestupu utíkat a chce se stát jedním z tahounů týmu. Rád by si vydobyl u Alana Curbishleyho pevnou pozici, ačkoliv byl spojován s přesunem na White Hart Lane do konkurenčního Tottenhamu Hotspur.

"Myslím, že West Ham je skvělý klub s bohatou historií a vášnivými fanoušky. Přestup sem byla určitě správná volba. Fanoušci mě často zastavují na ulici, ale to nevadí. Vždy jsou velmi slušní a milí a neustále věří, že se zachráníme. Tato sezóna se samozřejmě neodvíjí podle našich představ, ale já jsem v klubu šťastný a doufám, že mě tu čeká ještě velká budoucnost," vyjádřil šestadvacetiletý záložník svoji spokojenost s působením na Upton Parku.

A proč se vlastně Kladivářům nedaří? Podle Benayouna se od týmu odklonilo tolik potřebné štěstí.

"Manažer koupil v lednu několik velmi kvalitních hráčů, ale štěstí nám bohužel nepřálo, protože Matthew Upson i Lucas Neill se ihned zranili. Doufejme, že se brzy vrátí a budeme moci tým stabilizovat. To by mělo přinést výsledky," věří kapitán izraelské reprezentace.

Benayoun patří k tomu lepšímu, co může letos West Ham nabídnout. Pokud je zdravý, má své místo v záložní řadě jisté. V Premier League odehrál kreativní středopolař v této sezóně 24 utkání a vstřelil v nich dva góly.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články