Zpět na » Premier League » Owen by se letos mohl vrátit

Premier League - Owen by se letos mohl vrátit

0

Líbilo se

13.03. - Podle slov trenéra Newcastlu United Glenna Roedera by se jeho svěřenec Michael Owen mohl připojit po zranění k mužstvu ještě před koncem právě probíhající sezóny.

Bývalý útočník Liverpoolu a Realu Madrid nehraje od loňského Mistrovství světa v Německu, kdy si při utkání se Ĺ védskem po špatném došlápnutí vážně poranil koleno.

Owen už podstoupil 2 operace, které měly jeho problémy s poškozenými vazy v koleně vyřešit a pomoci mu v brzkém zotavení. Anglický forvard dělá v rehabilitaci zraněné části svého těla velké pokroky a kouč Roeder tvrdí, že je na dobré cestě, aby si zahrál několik utkání před koncem tohoto ročníku.

„Michael dělá velké pokroky. Má naordinovaný speciální program a tvrdě pracuje. Chce se vrátit co nejrychleji. Vše zatím probíhá bez jakýchkoliv komplikací a jsme plni očekávání. Ještě sice neexistuje přesné datum Owenova návratu na hřiště, ale Michael na sobě tvrdě dře a jeho záměrem je zahrát si nějaké zápasy, než tato sezóna skončí,“ uvedl Roeder pro Sky Sports News.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články