Zpět na » Premier League » Mourinho si opět stěžoval

Premier League - Mourinho si opět stěžoval

0

Líbilo se

12.03. - Trenér Chelsea Jose Mourinho měl včera během londýnského derby průpovídky k výkonu hlavního arbitra Mikea Rileyho. Portugalec nakonec mohl být rád, že mu Football Association nenapařila tučnou pokutu a zůstalo jen u domluvy.

Blues včera ve velmi dramatickém zápase čtvrtfinále FA Cupu remizovali s Tottehamem 3:3 a Mourinho si po prvním poločase došel k Rileymu, aby sdělil svůj názor k posuzování jednotlivých fragmentů celého utkání.

Bývalý kouč Porta byl nespokojen s výkonem rozhodčího, ale je skálopevně přesvědčen, že v daném rozhovoru se choval slušně a korektně.

Sudí vše zapsal do zprávy o utkání, ovšem žádný další postih Mourinhovi nehrozí. Portugalský trenér, jenž je ve fotbalovém světě znám jako nevybíravý kritik, tak nemusí mít strach, že bude za své činy pykat a nezopakuje některé excesy z minulosti (např. před dvěmi lety, za tajnou schůzku Mourinha a tehdejšího hráče Arsenalu Ashleyho Colea, který už v současnosti působí u Blues, napařila FA rekordní pokutu 300 tisíc liber pro Chelsea, dalších 200 000 musel zaplatit sám Portugalec a o 100 000 liber chudší byl po vynesení trestu i anglický obránce Cole)

„Hovořili jsme s rozhodčím a ten nám řekl, že není třeba se tímto případem dále zabývat,“ poznamenal mluvčí FA.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články