Zpět na » Premier League » Smith chválí Šeba

Premier League - Smith chválí Šeba

0

Líbilo se

12.03. -

Walter Smith, manager Rangers, veřejně pochválil výkon Filipa Ĺ eba v nedělním derby proti Celticu. Slovenský útočník hlavně v druhém poločase podal velmi kvalitní výkon a pomohl tak svému týmu stát se vítězem Old Firm.

Tah Waltera Smithe postavit Filipa Ĺ eba do základní sestavy namísto kanonýra Krise Boyda byl velmi překvapující. Slovenský útočník tak pod skotským managerem nastoupil vůbec k prvnímu utkání hned od úvodního hvizdu. Na hrotu operoval sám, v útočných akcích jej podporoval z pravého křídla Novo, který v tomto zápase nahradil Chrise Burka.

V prvním poločase měl Ĺ ebo jednu šanci, jeho pokus z 10 metrů však Boruce neohrozil. V druhé půli byl nicméně tento útočník hodně vidět a velkou měrou pomohl hostům vymanit se z tlaku Celticu, který trval celé první dějství. Hlavně jeho hlavičkové souboje s domácími obránci byly pro tým velmi prospěšné a těžila z nich zejména záložní řada, která sbírala Ĺ ebem vyhrané míče. I když tento slovenský útočník střídal v 74. minutě, byl nejlepším hráčem druhého poločasu a spolu s Ehiogem i mužem zápasu. Že by však pravidelně nastupoval v základní sestavě, je nepravděpodobné.

"Musíme vzít v potaz počet utkání, které máme v tomto období na programu," prohlásil manager Walter Smith.

"Je to obrovská zátěž, hrát pět utkání ve 13 dnech v plném nasazení. Není možné, aby to někdo zvládl, proto jsem nechal Krise odpočinout. A to stejné platí i u Burka."

"Ĺ ebo zahrál opravdu velmi kvalitně, skvěle nahradil Boyda. Každý mohl vidět, že do toho zápasu dal vše."

Milan Mikulka / teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články