Zpět na » Premier League » Bullardova rehabilitace pokračuje úspěšně

Premier League - Bullardova rehabilitace pokračuje úspěšně

0

Líbilo se

12.03. - Záložník Fulhamu Jimmy Bullard se podle svých slov cítí o mnoho lépe potom, co rehabilitace jeho zraněného kolena pokračuje velice nadějně a jak sám tvrdí, s každým dnem přicházejí pokroky.

Bullard utrpěl velmi vážné zranění kolene před šesti měsíci při utkání s Newcastlem. Ačkoliv v letošní sezóně neexistuje ani pramalá šance na návrat, Angličan na zraněné partii svého těla usilovně pracuje a připravuje se na příští ročník Premier League.

„Vše pokračuje podle plánu. Tento týden jsem začal zatěžovat koleno plaváním. V úterý mě čeká druhá sekce této léčebné kúry. Základ je plavat ve vestě, která vás nadnáší a v bazénu zkouším také běhat pod vodou bez toho aniž bych se dotýkal dna, takové šlapání vody. Je to o tom pomalu dostat nohu do pohybu. Na koleni mám ortézu. Hodně chodím na běžícím pásu nebo jezdím na kole. Také jsem za ten čas zredukoval svoji váhu a myslím si, že jsem v kondici. Vody v mém koleni už rovněž není tolik a v poslední době uvažuji nad tím, že začnu běhat. S každým týdnem se cítím o mnoho více „fotbalověji“. Bylo to něco jako noční můra, když jsem odstartoval rehabilitaci, ale teď už je to lepší a koleno se začíná pomalu uzdravovat,“ uvedl Bullard na oficiálních internetových stránkách Fulhamu.

/ teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články