Zpět na » Premier League » Henry v této sezóně dohrál

Premier League - Henry v této sezóně dohrál

0

Líbilo se

09.03. - Arsenal s největší pravděpodobností zakončí tuto sezónu bez zisku cenné trofeje a také bez svého kapitána. Thierry Henry si i přes krátký pobyt na hřišti v zápase s Eindhovenem poranil třísla a natrhl břišní sval.

Nejenže Arsenal ve zmniňovaném zápase s holandským PSV ukončil svoji pouť letošním ročníkem Ligy mistrů a nezopakuje loňské finále, ale navíc přišel také o svého kapitána. Devětadvacetiletý Henry si natrhl břišní sval, celou sezónu navíc bojuje se zánětem sedacího nervu. V této sezóně podle všeho dohrál.

"Věříme, že bude v pořádku pro začátek příští sezóny," potvrdil ztrátu klíčového muže manažer Arsene Wenger.

Arsenal neprožívá šťastnou sezónu. Týmu se příliš nedaří výsledkově, vypadl z Ligy mistrů, prohrál ve finále Carling Cupu a i FA Cup se ho již letos netýká. Davcetibodová ztráta na vedoucí Manchester United nedává ani velké naděje na zisk domácího titulu. Hráče navíc sužují častá zranění, dlouho chyběli obránci Senderos, Gallas, záložník Ljungberg či Robin van Persie. Vyjímkou není ani Tomáš Rosický, který také vynechal několik utkání. Posledním v řadě je právě Henry.

Oproti loňské sezóně je i pro samotného Henryho ta současná zklamáním. Loni dovedl svůj tým do finále Ligy mistrů, stejného úspěchu dosáhl s francouzskou reprezentací na Mistrovství světa v Německu. Letos vyjde podle všeho naprázdno. Nejlepším střelcem Premier League se také nestane, jeho gólový účet z této sezóny se zastavil na čísle 14.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články